Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apasági nyilatkozatot hol...

Az apasági nyilatkozatot hol kell intézni? Az okmányirodában vagy a polgármesteri hivatalban?

Figyelt kérdés
És milyan okmányok szükségesek hozzá?
2008. máj. 25. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

az orvostól kell a terhességről igazolás.az önkormányzatnál kell kérnek egy hajodonsági anyakönyvi kivonatot.ezekkel és az apával kell menni az okmányirodába.de kérdezd meg a védőnőt, lehet hogy helyenként változó az eljárás.

boldog babavárást

2008. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

En ugy tudom,h nalunk a polgarmesteri hivatalban intezik ezt az ugyet,legalabbis EN megkerdeztem ott,es Ok mondtak,h oda kell mennem a parommal,es az orvostol vitt igazolassal.

Csak azt nem tudom,h korhaz milyen regi papirt fogad el,tehat,h 3 honapnal nem regebbi vagy 1 honapnal nem regebbit,ezt sajnos nem tudom.

2008. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a Polgármesteri Hivatalban csinálják. Személyi kell, lakcímkártya, meg természetesen apuka és én. Nekem ezt mondták. És úgy tudom, hogy itt nincs érvényességi idő, mint a házassági anyakönyvi kivonatnál. De kb. 2 hét múlva okosabb leszek, akkor megyünk megcsináltatni! :-)

28 hetes kismami

2008. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!