Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 0 POZITÍV APÁNAK ÉS AB POZITÍV...

Lázár Andrea kérdése:

0 POZITÍV APÁNAK ÉS AB POZITÍV ANYÁNAK SZÜLETHET A NEGATÍV GYEREKE?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sejtettem, h nem arra gondoltál...de ezt ott is tanítják :)
2012. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ott is tanítják, de azért a gimnáziumi és az egyetemi genetika között van egy kis különbség. De mind1.
2012. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is tanultam egyetemen genetikát, nem is keveset, de eszembe nem jutna idejönni "rajolni" azzal, hogy én milyen okos vagyok, és mások milyen ostobák, csak mert engem egy adott területen továbbkáépeztek.


""gimnáziumi és az egyetemi genetika között van egy kis különbség"


NYilván van a kettő között különbség, de nem az alapokban... A domináns recesszív öröklődés a középiskolában tananyag, és a feltett kérdésre gimnáziumi tanulmányok alapján kiváló válasz adható, azért egy ilyen kérdésre nemcsak genetikus képes válaszolni.


Nem kell ennyire arcosnak lenni.

2012. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!