Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kirándulóhelyet ajánlan...

Milyen kirándulóhelyet ajánlanátok a Balatonon (mindegy melyik partján) amit 1 év körüli kisgyermekkel meg lehet nézni? És szép a kilátás?

Figyelt kérdés
Lehetnek pl. kilátók is, ahova apa felmászik fényképezni, mi meg addig a környéken sétálunk, vagy várak, ahol lehet babakocsit tolni legalábbis egy részén.
2009. aug. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Balatonvilágoson van a kilátó, igaz ez füvesebb rész, de van autónak parkoló és padok ahova le lehet ülni. Aztán Siófokon gyönyörű hely a Jókai park, ez a part mellett van, felújított park, hatalmas fákkal és kis tavacskával, híddal...jókat lehet sétálni picivel is.Onnan pedig át lehet sétálni a molohoz Balcsit nézni. Az északi parton én Révfülöpöt ismerem, nagyon szép a rózsaparkja / igaz nem rózsából áll az egész ahogy elképzeled a neve alapján, de én nagyon szeretem/, itt lehet hattyúkat etetni és közvetlenül a víznél van, nagyon nyugis hely.

Remélem tudtam valamelyest segíteni!

5 hónapos baba anyukája és balatoni lány :)

2009. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen és jó babázást!
2009. aug. 13. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Millió ilyen van, és 1 éves babával már bármi látogatható...
2009. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!