Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 500-1000 Db-os mesefigurás...

500-1000 Db-os mesefigurás puzzlet szeretnék, hol lehet találni ilyet?

Figyelt kérdés
Disneysre gondoltam,pl: Micimackós,őzikés,a lényeg,hogy valami aranyos legyen.Tud ebben valaki segíteni?Örülnék neki.
2009. aug. 11. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak jók. Nekem úgy tűnik, hogy ezek a gyerekekre való tekintettel lényegesen kevesebb darabból állnak.

2009. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! teszveszen [link]

tesco, auchan, játékbolt,

vatera: [link]

2009. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik városban???

Budapesten szinte minden nagyobb bevásárlóközpontban ill. játékboltban lehet kapni, a Gulliver nagykerben (kisker is) pedig hegyekben állnak.

2009. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Bp-től 60km-re lakunk így itt nincsenek nagy bevásárlóközpontok.Nem igen járunk Pestre,itt neten akarok rendelni.Igazából én szeretném összerakosgatni,egy kis meglepetést szeretnék kisfiamnak,aki még nem tudná összerakni a puzzlet.Még nincs 1 éves :)
2009. aug. 11. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét nézzd meg itt is: [link]
2009. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen 21:42-es válaszoló ez jó lesz azhiszem!Azóta böngészek,de eddig nem találtam olyat amilyet szeretnék..Már jojóznak a szemeim :)))) De akkor sem adom fel! :)
2009. aug. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!