Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rajnai vezetéknévhez melyik...

Rajnai vezetéknévhez melyik lánynév illik jobban?

Figyelt kérdés
Eliza, Zsófia, Edina, Kornélia, Marianna. Ezek tetszenek, ezek jöhetnek szóba (tehát más nem!). Szerintetek? Nekem a Rajnai Eliza nagyon tetszik, de mintha újabban ez felkapott név lenne, nem? Vagy legalábbis itt GYIK-en is már nem egyszer láttam, hogy így szeretnék elnevezni a csemetéjüket.
2012. okt. 24. 23:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És az Amélia? Egyik kedvenc filmem az Amélie csodálatos élete, azért gondoltam erre :D
2012. okt. 25. 09:40
 12/19 anonim ***** válasza:

Amélia, nagyon szép!

De a többi név is jó! Nekem a Kornélia is tetszik. Lehet Liának becézni- ami szintén tetszik! Az Eliza - Liza is nagyon szép!

Gratulálok a kislányhoz!

2012. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A Liza Zoé nagyon tetszik.

Szerintem a Zsófia és Eliza is szépek nagyon, akár együtt is. A többi nálam nem nyert.

2012. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az Amélia. Nagyon szép, különleges hangzású, mégis "normális", egyszerű név. Nekem a felsoroltak közül ez a legszebb.
2012. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Emma
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide az Emma??? Direkt írtam, hogy más nem...
2012. okt. 25. 16:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Más is írt mást. :P Nekem azzal tetszene.
2012. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hmm nem tudom... nehéz döntés. Olyan nevet szeretnék, amit kicsi és nagy korában is viselni tud. Így pl sztem az Eliza jó választás lenne, mert kicsiként Lizzy, de nagyként is okés a dolog, függetlenül attól, hogy komoly ember lesz e belőle vagy bohóc, mint én :) lehet Eliza lesz. Rajnai Eliza. Hát meg kell még gondolnom :D
2012. okt. 26. 20:34
 19/19 jeni014 válasza:
Szerintem az Edina vagy Eliza.
2012. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!