Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC Design babakocsiról...

ABC Design babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg a Rodeo és a 3 Tech érdekel.
2009. aug. 8. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem az első kislányomnál abc-m volt, a brendonba vettük, és nagyon megvoltam vele elégedve, ezért most is ezt vettük. a 3 tec-et Narancs vázzal, fekete kiegészítőkkel. Eddig még csak itthon tologattam, ugyanis 33 hetes vagyok, de jónak látszik. Akinek volt ilyen, ismerősöm az megvolt vele elégedve. Nem tudom hhol nézted, de én a legolcsóbban a tesz veszen láttam 90 valamennyiért talán.


Minden jót 33 hkm

2009. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, én is a teszveszen láttam, de lehet hogy tudok Németországból is hozatni még olcsóbban.

Köszi szépen a választ!

2009. aug. 9. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jok az ABC Design babakocsik. Amikor a 3-tec-et eloszor lattam teljesen beleszerelmesedtem, a ferjemnek is nagyon tetszett. De az en fiam akkor mar hat honapos volt, igy mar nem akartuk neki megvenni, de korbeneztem naluk es megtalaltam a TAKE-OFF kocsit, ami teljesen nekunk valo, mert sokat repulunk es utazunk.

A baratnomnek 3-tec van, ugyanaz a velemenye rola, mint nekem a take off-rol, nagyon jo minoseg, tokeletes, kenyelmes, ez mar elso ranezesre is latszik rajta, de hasznalat kozben meg inkabb. (Elotte en mar hasznatam harom fajta babakocsit, Gracot, Peg Peregot es meg egy noname fajtat), egyik sem volt az abc design kozeleben sem. Utcan egyebkent rengeteg ember megallit, vagy ha megyunk vasarolni, szoval emberek koze, amuldoznak a babakocsin, hogy milyen jol nez ki es milyen komoly, volt, aki mar gyerekestol elkerte, hogy par meteren at tolhassa. :-)

Egyetlen problemam van vele: mi Angliaban elunk es a szervizeltetese nem igazan megoldhato. Ha a teszveszen veszitek, akkor nezzetek meg, hogy hol lehet javittatni, lehet-e egyaltalan, van-e garancia. Mert a mienknek kiveheto a hatso kereke, ami tok jo, csak eppen elkopott nehany honapnyi hasznalat utan az a bigyo, ami bent tartja a kereket, egyszer csak azt vettuk eszre hasznalat kozben, hogy csuszik ki. En is neten vettem ujonnan, de garancia nelkul, hivatalos szerelot nem talaltam a kornyeken, ugyhogy a ferjem javitotta meg hazibarkaccsal, de ez nem az igazi, most keresunk esztergalyost, aki talan potolni tudja azt a femalkatreszt, ami elkopott.

Szoval en ebbol a szempontbol egy pici csalodottsagot erzek. De meg igy is jo, hogy potolhato alkatresz ment tonkre, ha mondjuk a kerek serult volna meg es akkor sem talalnek hivatalos szervizt, akkor dobhatnam ki az egeszet, ahhoz meg eleg draga dolog.

2009. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, egyre jobban megerősödöm benne, hogy ilyet veszünk. És fogok figyelni a garanciára is.

Amúgy a másik, amin gondolkozom, a peg perego pliko, a fekete nagyon tetszik, de talán drágább is, és ahogy olvasom, nem annyira jó.

2009. aug. 11. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ABC design és a Perego közül egyértelműen a peregora szavaznék.
2009. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!