Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fehér overált szeretnék venni...

Fehér overált szeretnék venni a kisfiamnak. Budapesten hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék turkálósat és kínait sem.

Milyen üzletben találnék fehéret?


2012. okt. 20. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem sehol. kevés olyan hibbant van, aki fehér overált szeretne. Azt minden nap mosni kellene.
2012. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én anno tescóba vettem fehér, plüss anyagból.
2012. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát... nem érzem magam hibbantnak már bocsi.

Utolsó voltam.

2012. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék fehéret venni, mert ebben lenne megkeresztelve. Kettőt meg nem akarok venni.


De köszönöm a "hibbant" megnevezést, kimondottan kedves ember lehetsz...

2012. okt. 20. 10:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi ajándékba kaptunk tavaly egy fehér, kívülről olyan anyaga van, mint a bársony. A Nebuló bababoltban vették, igaz nem Bp-en, de hátha ott is van. Nagyon szerettem, mert az ujjait meg a lábait vissza lehetett hajtani, így nem kellett külön kesztyű.
2012. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A Brendonban van egy pár fehér overál.
2012. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A C&A-ban is láttam a héten.Elsőnek:szerinted egy pár hónapos baba mi a fenét tud összekoszolni rajta?Ráadásul mi közöd hozzá,hogy miért szeretne fehéret?Hess innen,ha nem tudsz a kérdésre válaszolni.
2012. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a fehér szint, egy évesen a lányomnak fehér kabátja volt, jó itthon nem azt használtam, de nem mostam többet, mint a színeseket! Bár most már nem fehér van neki!

Ezeken az oldalakon nézz szét, bár nem tudom milyen vastagot szeretnél, használt is jó, vagy csak új legyen!

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A C&A-ban valóban szép fehér - szürkés prémmel a kapucnin és ezüst színű hópihékkel. És az én kisfiamnak is ez volt a második méretű overállja -nagyon jó puha, meleg. (és semmivel nem koszolódik jobban egy mózesben, mint a többi...)
2012. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megnézem a CundA-BAN. Köszönöm.
2012. okt. 20. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!