Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet még gyűjteni a kupakokat...

Lehet még gyűjteni a kupakokat a beteg kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A szlovákiai kisfiúra gondolsz?
2009. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, csakhogy beteg és már egy csomó kupakot gyűjtöttem neki.Érdekelne, hogy folytassam-e még...
2009. aug. 8. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert én itt lakom Szlovákiában,ebbe a városban van egy beteg kisgyerek,akinek kupakokat gyűjtünk.Ha róla van szó akkor igen...neki még lehet gyűjteni.
2009. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg megírhatnád a címet(ha tudod), hátha más is szeretne segíteni:)
2009. aug. 8. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Siófokon is gyűjtünk már jó ideje egy beteg kisfiúnak kupakokat.Szerintem még gyűjtik neki,tavaly a kórházban is gyűjtöttük.Ha gondolod,írj privit,és megadom a beteg kisfiú elérhetőségét.(párom fodrászának az unokájáról van szó)
2009. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

El sem tudod képzelni, hogy mennyi beteg gyereknek gyűjtik, gyűjtjük a kupakokat :(


Én mindig gyűjtök egy nagy dobozravalót, akkor elküldöm valakinek, most épp Krisztike volt a soros: [link]


A következő kupacot nekik fogom küldeni:

[link]

2009. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is mindig gyűjtöttem és ezentúl is folytatni fogom!Remélem, sokan segítenek még!!!
2009. aug. 8. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is gyüjtöm, én egy mátészalkai kisfiúnak, akinek lehet Záhonyba, Nyíregyházán és Kisvárdán is leadni a kupakokat. Nagyon szép kisfiú aki őssejtre vár, amit a kisöccse fog neki adni. Nem tudom Te merre laksz, de ha itt a közelben akkor adhatod Neki is.
2009. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Debrecenbe is gyűjtik... A Szent Anna plébánián lehet leadni. Ott is beteg kisfiúnak gyűjtik, de, hogy melyiknek azt nem tudom..
2009. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!