Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen színű holmikat vesztek...

Milyen színű holmikat vesztek kislánynak? Én nagyon szeretnék neki sárgát, narancsot, szép zöldet stb de SEHOL nem találtam ilyeneket. Mindenhol a rózsaszín. Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Már kölcsön is kaptunk egy csomó cuccot barátnőmtől és kislányától, de hát azok is rózsaszínek. Egyszerűen nem értem, hogy miért kéne csak ebből a színből állni egy lány baba ruhatárának?! Hol lehet szép színes ruhákat venni elfogadható áron? Még van 2 hónap, míg megszületik a Drága, addig talán találok valamit neki:)
2009. aug. 3. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia nekem két kislányom van és nem csak rozsaszin ruhája van nagyon szép az almazöld,piros ,citrom sárga ,stb nekem szines a ruhatáram de vannak olyan boltok azt hiszem bizományi bababoltnak hivják ahol babaruhát lehet venni elfogadhato áron de gyönyörüek azért adják le mert már nincs rá szükség,én is ott fogom leadni ha már nekem nem kell
2009. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Abszolút megértelek, mi is ilyen cipőben jártunk/járunk. A falra tudnék mászni a rózsaszíntől.

Mi a tesco-ban szoktunk körülnézni, most éppen fehér alapon halványzöld mintás body-kat vettünk, illetve van egy-két babaturi, ahol szép sárga, lila, zöld cuccokat vettem. Elég jól tudok varrni, most éppen pólókat-gatyákat varrok a csajszinak.

Még ami eszembe jutott: vegyél sima fehéret és fesd be.

2009. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!