Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Dea, Lola,...

Mit szóltok a Dea, Lola, Noémi és a Lina nevekhez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Dea nem igazán tetszik de a többi igen! :)
2012. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Noémi : tetszik, de nekem túl gyakori név

Lola: nagyon nem tetszik

Dea: ismerek egy ilyen nevű lányt, amikor először hallottam, olyan furcsa volt, mindenki azt érti/hiszi a nevére, hogy BEA

Lina: nem rossz, de inkább becenévnek

2012. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kozul csak a Noemi tetszik. Dea-rol meg eletemben nem hallottam de nem hangzik nekem jol. Lina meg elmegy de szerintem egy magyar vezeteknevhez nem igazan illik.

Lola pedig egy mesefigura, azt tuti nem adnam. Arra is gondolj h a gyereked egyszer felno, es ne adj isten meg raadasul sikeres is lesz h jon ki az a nev h Lola...

2012. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A Dea nagyon nem tetszik.

A Lola sem igazán, énekesnőnek való név :) De komolyan: művésznévnek alkalmasabb, mint gyereknek szerintem.

a Noémi szép, tetszik!

A Lina nem tetszik.

2012. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A Noémi nagyon szép név, ha lányom lenne, ezt a nevet kapná.

Dea, Lina nem tetszik. A Lola meg nagyon idétlen. Még becenévként elmegy, de normál névként nem.

2012. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!