Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Duplán: Csenge, Dalma, Lelle,...

Duplán: Csenge, Dalma, Lelle, Léna, Léda, Luca, Édua, Kincső, Milla, Szonja vagy Zselyke?

Figyelt kérdés
Ti melyik nevekből választanátok ikerlányoknak? Illetve ha mindkettőnek dupla neve lenne, mely párosítások tetszenek?

2012. szept. 14. 16:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Ezek közül a nevek közül tetszenek: Csenge, Dalma, Szonja,

Közepes nevek: Léna

"Elfogadom" nevek: Léda, Milla

"Elfogadom neveken" belül "babanév" kategória: Luca, Kincső

Nem tetszik: Lelle, Édua, Zselyke

Így megy lefelé a sorrend nálam:) Lelle nekem amúgy Balatonlelle a város:)


Az első sorból a 3 közül nekem a Szonja lóg ki, mert az olyan "erősebb" név, a másik kettő pedig ilyen "dalolós", hogy cseng bong a dal:) Egyébként én más neveket választanék:)


Ja és a Milla név még tetszik, csak elsőre olyan, mintha becenév lenne, de eszembe jutott, hogy ez pl a Kamillának a rövidített változata:) Az is szép név amúgy:)

2012. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja és mégegy:D Nekem a Léda mindig Brüll Adél lesz, azt azért nem adnám, de amúgy nem rossz, Léna meg nem olyan szép hangzásra, nem olyan dallamos név, most nem arra a dallamosra gondolok mint az előbb, ha ott is azt írtam:D

előző vagyok:)

2012. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ja, dalolósat írtam, akkor jó:)
2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

A felsoroltak közül ezeket választanám:

Csenge-Lelle

Csenge Léna-Lelle Léda

2012. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Csenge: most nem választanám, pedig szép, de ha feldobsz egy követ, biztos hogy Csengére pottyan.

Dalma: szép, nekem tetszik.

Lelle: kissé szokatlan, de nekem tetszik.

Léna, Léda, Luca, Milla, Szonja: ezek a nevek nem az én ízlésemhez tartoznak.

Édua, Kincső, Zselyke gyönyörű nevek!!! Ezek tetszenek a legjobban a felsoroltak közül. Dupla név felesleges.

2012. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

11; 12; 13 vagyok!

Re: #15

Nem, ha Csenge kiszúrja:D

2012. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Szonja és Léna, nem adnék 2 nevet.
2012. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Magasan a legjobban a Lelle tetszik, így azt biztosan adnám, és mellé talán a Léda, Dalma, Milla, Édua közül valamelyik.

Ha dupla név, akkor Lelle Dalma és Léda Édua vagy Milla Édua. (kizárásos alapon, mert a Léda Milla/Milla Léda szerintem nem hangzik túl jól).


Luca, Csenge, Zselyke, Kincső - ezeket biztosan nem adnám, abszolút nem tetszenek.


Léna tetszik, csak nagyon felkapott lett. Szonja semleges, a Lelle mellé szerintem nem illik.

2012. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

en inkabb csakprokatirnek :)


Csenge-Dalma


Lena-Luca


Kincso-Edua


Lelle-Leda


Milla-Szonja


ezek kozul legjobban a Milla nev tetszik

2012. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Tetszik a Lelle, Léna, Luca, Kincső

Párban úgy adnám őket, hogy ne hasonló csengésűeket. Csenge Lelle elég borzalmas együtt.

Lelle Kincső, Léna Zselyke, Luca Milla, Kincső Luca

2012. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!