Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell adni az...

Mennyi időt kell adni az apukának ahoz, hogy elfogadja apuka lesz? Egyik percben akarja a picit, a következőben már nem szeretné, ha jönne. Most járok a 7. hétben. Ideje lenne végre döntenie, nem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok nincs semmi baj. Meg van ijedve. Lehet hogy fel sem fogja addig, amíg nem látja ultrahangon, vagy amíg nem érzi a mozgást(20-21.hét). várj türelemmel, de ha nagyon ellenszenves kérdezd meg mi a problémája, de légy tapintatos, lehet hogy fél, hogy nem fogsz rá figyelni elégge.
2008. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezt előtte kellett volna megbeszélnetek, mielőtt belevágtok. Ha tényleg akarja, akkor nem lesz gond, csak megijedt a feladattól. Ha nem akarta akkor meg késő bánat. Elég meggondolatlannak tűntök.
2008. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A döntést akkor kellett volna meghoznia,amikor eldöntöttétek,hogy jöhet a baba.

Az én párom például olyan ember,akinek érdemes szülni.:)

Remélem téged azért nem tud negatív irányba befolyásolni.

34 hetes kismami

2008. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én értem mire gondolsz, az hogy egy férfi fejében mi játszódik le ilyenkor teljesen más, mint egy nő gondolatai. Üljetek le beszélgetni, és kérdezd meg tőle konkrétan, hogy akkor, ha már ez történt akkor ő is mondja el a félelmeit, kétségeit neked és eggyütt találjátok ki, hogy hogyn, merre tovább... Az én párom bár még nem tervezünk babát, tudom, hogy ha véletlen jönne, rettenetesen örülne, de iszonyatosan meg is ijedne attól, ami rá vár.. Csak azt beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne és EGYÜTT döntsetek, ne hagyd ki a döntésből. Ja és magyarázd el neki, hogy ez ugyanúgy belőle is van, nem egyedül alkottad meg. Ha más nem, amint megszületik, egyből bele szeret.. :-))
2008. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A féfiak nagyon változóan élik meg a terhességet. LEgtöbbjük megilyed, fél, nem tud mit kezdeni a gondolattal, és hullámzanak az érzéseik.

A lényeg, hogy mindig beszéljetek a gondolataitokról, a félelmeitekről, mert vannak, és még lesznek is. De ez normális, persze hogy fél az ember, hisz megváltozik az élete.

Párom nagyon szerette volna a babát, és fura mód hamar össze is jött, és várja nagyon, imádja, de így is vannak félelmei, van amikor megilyed, van amikor meg alig várja, hogy a kezében tartsa.

A kommunikáció a legfontosabb, sokat-sokat beszélgetni.

A férfiak másképp élik meg, én sokat meséltem páromnak, hogy mit érzek, élvezi a testem váloztását, imádja a nagy hasam, sőt azt mondja, hiányozni fog neki, ha megszülök...:-)

Ha majd mozog, mutasd meg neki, érezze, simizze sokat a hasad. Én mindig mondom, hogy mikor mozog, hogy ő is tudja, minnél jobban részese lehessen annak, amit én érzek.

de mindig csak addig "terheld" a terhes nők életével, amíg ő ezt bírja. Olvassatok együtt a neten infókat, nézegessetek babaképeket-babafilmeket, és hidd el, a sajátjához másképp fog viszonyulni, imádni fogja. Kell egy kis idő-nekik több, hogy felfogják, mi is történik.

Ha meg annyira elfajunla a dolog-de nem fog, kérjetek szakorvostól segítséget.

2008. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszokat.

Hála égnek sikerült megtudnom mi is nyomta a lelkét. Félt, hogy bajunk lesz. (az első babánkat elvetéltem) Mostanra megnyugodott, és boldogan várja a babánkat.


Mindenkinek boldog babavárást.

2008. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha alapból apuka akar lenni,valami nem stimmel a fejében... :P
2010. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!