Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatványokat kell...

Milyen nyomtatványokat kell kitöltenem a családi pótlékhoz, gyes igényléshez?

Figyelt kérdés

Segítsetek, milyen nyomtatványokat kell kitöltenem, ill. letöltenem a mák oldaláról.

Már kitöltöttem a gyeshez és családihoz tartozó papírokat-de találtam még valami kiegészítést (2-es számú pótlap). Mik kellenek pontosan? (mamár nem tudok telefonálni-de lehet az lesz a legjobb).

Budapesti vagyok, személyesen hol tudom elintézn?-nem akarok levelezgetni velük. Szerintem gyorsabb ha bemegyek.


Köszönöm


2008. máj. 13. 16:46
 1/3 anonim válasza:
0%
lofaszt
2008. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom éppen munka közben voltál:s
2008. máj. 13. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

ha bemész akkor gyorsabb, már ha sorra kerülsz. Szerintem legegyszerűbb ha bemész a hozzád legközelebbi családsegítő vagy gyermekjóléti szolgálathoz és ott biztos fognak neked segíteni, hogy melyiket kell kitölteni + van igénylő lapuk is és szerintem meg tudják az illetékes mák címét is mondani.

Ezt tapaszatlatból mondom mivel én is gyeremkejólétinél vagyok családgondozó. VAn olyan pótlap amit ki kell tölteni de van amit csak akkor ha egyedülállóként igényled a csp-t, sajna így fejből nem tudom a pótlap számát:-(((

2008. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!