Barnabás vagy Marcell?

Figyelt kérdés
Jelenleg ez a 2 név vana toplistánkon.Elötte egyik sem tetszett,nem gondoltam,hogy így akarommajd hívni a fiamat.Az Ádám jött még szóba,de az csak,mint Ádám tetszik,becézve már nem.Viszont már most Ádinak becézik azok,akinek mondtuk.A Marci viszont szimpi,meg a Barni is,vagy Barnus,Barna,stb...Persze ezek a nevek is csak pár napja tetszenek,így nem tudom mi lesz a neve.Viszont lassan szülök.:)Mi a véleményetek ezekről a nevekről?Tudom,hogy nekünk kell dönteni,de mégis!Ti milyen más nevet adnátok (adtok) a fiatoknak?
2008. máj. 11. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Marcell, őt könnyebb becézni.
2008. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is szebb név a Marcell.
2008. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

hu unkbább a Marcell:)

sokkal szebb név..és gartulálok!!

2008. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is inkabb a Marcell tetszik,mi is hasonlo nevet valasztottunk /eddig/ mert mindig valtozik,h eppen mi tetszik,nalunk eddig a favorit a Martin,de,h a legvegen ez lesz e,nem tudom.

Boldog babavarast kivanok

23 hetes kismama

2008. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindkettő tetszik :-) Becézve is jól hangzanak.

Nekem 6 hete született meg a kisfiam, ő Kornél :-) És mi nem becézzük (és hála Istennek mások sem!). Könnyű szülést és boldog babázást kívánok Neked!

2008. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

nem akarok bánto lenni, mindenkinek más tetszhet, de a barnabásról valamiért barna színű bársonygatya jut eszembe.

arra gondolj fog e neki tetszeni, ha nagyobb lesz. delehet 2 neve is és akkor majd azt használja amelyiket akarja. A Marcellkicsit jobb.sok boldogságot

2008. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
gondolkodj illene e a vezetéknevéhez! Mit szólsz a Martinhoz, vagy szabolcs, csaba? van sok név.
2008. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Az én környezetemben jelenleg 9 gyerek viseli a Barnabás nevet. Mind 3 éven aluli. Nem hiszem, hogy olyan szép név, inkább felkapott. Marcell sokkal ritkább és egyénibb.
2008. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
A Marcell, gyönyörű és ideális fiúnév,az én kisfiam immáron 6 éves, de ma is csak ezt a nevet adnám neki! Tehát szerintem ez jó döntés volt. Amíg kicsi becézhetitek /nagyon aranyos/ de ha már nagy akkor pedig nagyon jól hangzik hogy Marcell ! Komoly és szép! Remélem segítettem!
2008. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem ismerek egyetlen Barnabást sem.Marcellt sem.Nem is szeretem a felkapott neveket valamiért.Köszönöm a válaszokat,azt hiszem a Barnabást ezek után töröljük a listáról valószínű.:)Nekem sem tetszett elötte,most mégis megfogott valamiért.Úgy tűnik senkinek nem tetszik.:)Marad a Marcell,vagy az Ádám.A kettő közül kinek melyik a szimpatikusabb?Előre is köszi a válaszokat.A vezetéknévhez n mindegyik illik természetesen.
2008. máj. 11. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!