Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most a kétszótagú nevek a...

Most a kétszótagú nevek a menők? Illik tehát a divatnak megfelelni?

Figyelt kérdés
Kira, Maja, Bella, Noel ezek a divatos nevek mostanában? Tudtok még akkor mondjatok!
2012. aug. 12. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vezetéknél hosszabb, érdemes kétszótagú keresztnevet választani, de hogy divat lenne? Nem tudom, engem ez sosem érdekelt. :)

De mondok neked még: Mira, Csenge, Mátyás, Tamás, Viktor, Lenke, Janka, Blanka, Hanga, Lőrinc… és látod, hogy ezek közt van elég „ódivatú” is.

2012. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én nem követem a divatot a névválasztásban, minek lenne tucatneve a gyerekemnek, legyen inkánn egyéniség már a nevében is. Direkt olyat kerestünk, amiből nincs sok és mindkettőnknek tetszett és ment a vezetéknévhez is. Hogy illik-e a divatnak megfelelni? Mindenki döntse el maga, hogy követi-e, már ha van egyáltalán név divat, vagy választ olyat, ami neki magának tetszik.
2012. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a divatot kell kovetni hanem olyan nevet adni ami nektek tetszik.
2012. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor kövessem a divatot vagy ne? Nem fogja rosszul érezni magát a germekem egy Ildikó vagy Erzsébet névvel?
2012. aug. 12. 14:53
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem magadtól is tudod,hogy nem a divatot kéne követni,ha a többiek csak lilát hordanak te is nehogy kitűnj a tömegből?? Elvileg felnőtt vagy és tisztában vagy vele,hogy nem birkaként kéne viselkednie az embernek, a tinik csinálják,hogy mindegyik követi a divatot,és azt hiszi van saját stílusa.Olyan nevet adj a gyereknek amilyet Te és a Párod is szerettek,ne azzal törődj most divatos-e vagy minden 2. gyereket úgy hívnak,mert lehet pár év múlva más lesz a divat,és egy Erzsébet különlegesebb lesz,mint egy Kira amiből már Dunát lehetne rekeszteni.
2012. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

Erzsébettel biztos rosszul érezné magát, az már a te gyere korodban is ciki volt.

De milyen ötleteid vannak?

2012. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Olyan nevet adj,ami Neked és a férjednek is tetszik,ne törődj a divattal.Valóban ezek a nevek mennek most tömegével(bár én még kiegészíteném: Máté,Milán,Bence,Jázmin,Hanna,Mira...)

Szerintem cikibb tömegnevet adni,mint egy régimódi Erzsébet,Magdolnát...De ez az ÉN véleményem.

2012. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek hülyének emiatt! Csak félek, hogy olyan nevet választok akkor, ami nem a mostani trendnek megfelő, akkor az ő generációjában cikizni fogják.. Mert ugye mostanában a Kirával nem lehet nagyon mellé lőni!
2012. aug. 12. 15:11
 9/28 anonim ***** válasza:

Itt vannak a leggyakoribb magyar nevek, akkor válasz olyant ami tetszik is.

[link]



[link]

2012. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek nem tetszenek :D- Ha tetszenének nem lennék bajban :D
2012. aug. 12. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!