Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem jó nőgyógyászt...

Tudnátok nekem jó nőgyógyászt ajánlani Kiskőrösön?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrgős lenne!!
2012. aug. 6. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kiskunhalason tudok! Kőrösön sajnos nem.
2012. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de az sajnos nekem nem jó :-)
2012. aug. 6. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a Pétervári. Szerintem a Csukához ne menj, elég sok rosszat hallani róla mostanában.
2012. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont a Péterváritól menekülök!Azért köszönöm a segítséged de már megoldódott a dolog.Én pont jókat hallottam a Csukáról de nem hozzá mentem.A pétervárit senkinek sem ajánlom!!!
2012. aug. 8. 08:04
 5/7 anonim válasza:
Én is csak rosszat hallottam a Péterváriról és Csukáról viszonylag jókat. Végül kihez mentél?
2012. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem választottam végül dokit,bementem a kórházba és az ügyeletes dokival megcsináltattam a műtétet,mert már nagyon sűrgős volt.Ha legközelebb szükségem lesz dokira akkor a Csukához megyek majd mert sok jót hallottam róla,a védőnőm is őt ajánlotta,azt mondta sok kismama jár oda és meg vannak elégedve.
2012. aug. 30. 13:16
 7/7 anonim válasza:
Nekünk az Urfi dr.úr volt az orvosunk,nagyon rendes volt.
2013. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!