Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 39 éves kor elég ok, hogy...

A 39 éves kor elég ok, hogy császárral szülessen a babám?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Azért,mert 39 éves vagy,még nem kell feltétlen császárral szüljél.Anyukám 38 évesen szült engem,ráadásul ő császárra volt kiírva(trombocita),de végül természetes úton,2 óra alatt megszülettem,komplikáció nélkül.
2012. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Általában igen.

De találkoztam már nem egy asszonnyal aki képes volt megszülni a gyermekét semmi gond nélkül és eszébe sem jutott,hogy kitegye magát egy nagy hasi műtétnek,ami a korára való tekintettel sokkal macerásabb állapot lett volna,és már nem fiatal szövetek gyógyulnak hipp hopp össze.(Csendbe megjegyzem,hogy a 20 éveseknek is baromi fájdalmai vannak hetekkel a beavatkozás után és a hegesedés,hááát 1 év után is nagyon irritálja bármi ami hozzáér)

2012. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem alapvetően azt gondolják,hogy ha 39évesen képes a tested kihordani egy babát,ha nincs komplikáció,képesnek kell lenned kitolni is.
2012. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM!Nem is tudom miért írta a 2. válaszoló,hogy általában igen...én a 3. babámat várom,39.5 éves vagyok,a 29.hétben járok,és szóba se került a császár.Csak nyomós ok jöhet nálunk szóba:farfekvés,toxémia,illetve ha valami miatt sürgősen ki kell venni a babát.
2012. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem lehet császár. Ha ennyi idősen komplikáció nélkül kihordod a babát, akkor hüvelyi úton is megtudod szülni, ennek semmi akadálya.
2012. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm 42 évesen szült természetes úton és minden rendben volt, sok sikert!!
2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem...a kettő nem függ össze....
2012. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!