Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnénk egy harmadik babát...

Szisztöp kérdése:

Szeretnénk egy harmadik babát de félek hogy a meglévő kettő /fiúk/ olyan jól elvannak párban, /2 és 7 évesek/ a harmadik nem lenne-e folyton kívülálló? Háromgyerekesek írjatok!

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A Bűbájos boszorkákban működött a 3 gyerek.
2012. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg az első is jól elvolt egyedül még is lett egy második. Ha most lesz egy harmadik, őt is be fogják venni a csapatba, csak kezdettől fogva erre kell hangolni őket, "lelkendezni", hogy hamarosan jön a kistesó és milyen jó lesz nekik, meg a babának is, hogy lesz két ilyen erős és okos bátyja, akik majd mindig megvédik.
2012. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mekkora egy bunkó vagy első, ha ezt komolyan írtad, egész életemet végigdolgoztam de ne zavarjon kicsit se téged, azt hiszem jogom van eldönteni hogy mennyit szeretnék, ha nem tudsz értelmeset írni minek írsz ide egyáltalán.
2012. júl. 8. 11:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és attól hogy én gondolkodom a harmadikon szerintem másnak is simán lehet gyereke, a kettő nem függ össze.....Értelmes válaszokat kérek, köszönöm.
2012. júl. 8. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3.at nem fogják bevenni a csapatba, vagy éppenséggel fordul a kocka, és a legidősebb lesz egyedül, mert ott nagy a korkülönbség. Mi is 3an vagyunk testvérek, nővéremmel szinte szóba sem állunk, öcsémmel pedig nagyon jó barátok vagyunk. Nővéremmel 3 év van köztünk, öcsémmel 1,5 év. És ez nem is olyan sok, mégis öcsémmel mindig jobban kijöttem. A saját példánkból tudok kiindulni, sokszor öcsémmel kicsiként szétszivattuk nővéremet, ha egyedül maradtunk és vigyázott ránk, mert előadta a pedánsat, mi pedig csak azért is rosszalkodtunk :( Sztem nem véletlenül mondják, hogy felesleges harmadik, viszont ha öcsém nem lenne, nem lett volna ennyire vidám gyerekkorom, nagyon szeretem, vele mindent őszintén megbeszélhetek :) Neked kell mérlegelned, sok sikert hozzá :)

22/L

2012. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nem lett volna az öcséd, akkor valószínű, a nővéreddel lennél jóban.
2012. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár nálunk még kicsik a gyerekek,így nagyon nagy hasznát nem igen fogod annak venni,hogy írok,de azért engedd meg,hogy (részben) válaszoljak a kérdésedre!


A gyerekeim közt 2 év van. A két nagy tök jól elvan már,a 3 éves is szerepjátékot játszi a nővérével,így eleinte nem is foglalkoztak a húgukkal,és ugye ekkor még nem is kellett foglalkozniuk vele! Bár még nincs 1 éves a kicsike (hamarosan 10 hónapos),de azért már a középső gyakran oda megy a kicsihez,próbálja nevettetni,ha kérem,mind a kettő rohan játékért a kicsinek... Imádják egymást!!

A kicsi,amikor este jó éjt puszi osztás van,és a karomban van,vagy leteszem a nagyok közzé,akkor oda vergődik az egyik tesójához, "baba puszit" adni,majd a másikhoz is... A nagyok is adnak Neki puszit,majd békésen alszanak.

Bár a két nagy jól össze szokott párost alkot- nálunk egy időben a 2. gyerek kiállt a nagyért,és megvédte! - Mégis "befogadták" maguk közzé a harmadikat is :-)

Bár még kicsik,nem tudni mit hoz a holnap,de én azt mondom,nem lesz gond,később sem!!


Vágjatok bele bátran a 3. "baba projektbe" !!!

Sok sikert,mielőbbi babázást!!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és ne haragudj,de az első és a második válaszadó sem írt hülyeséget! Az első igaz film béli,de akkor is egy példát írt arra,hogy a 3 gyerek nem feltétlen jelenti azt,hogy a 3. csak egy kivülálló! Még ha nem is fogalmazta meg így,de ez a lényege!

A második válaszadó pedig arra próbált rávilágítani,hogy valószínű, a másodiknál sem gondolkoztatok el,hogy "kell e az elsőnek egy kistesó?" Valószínű a nagyod nagyon szépen eljátszott magában,amikor még nem volt meg a 2.,vagy amikor még olyan kicsi volt a tesó,hogy nem tudott még vele mit kezdeni.

Bár ezek igazán hasznos "példák" (válaszok) nem voltak,de nem kellett volna kibukni a válaszaikon!-szerintem!!

Bár gondolom miután ki dultad-fultad Magad,Te is rájöttél,hogy igazándiból a kérdésedre válaszolt az első kettő válaszadó!


Üdv: 3 csajos,9hkm

2012. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsanat nem nektek akartam irni hanem egy masik kerdesemre valaszolonak aki csupa bunkosagot irt csak osszekevertema ket kerdest bocsanat es koszonom itt mindenkinek a valaszokat!
2012. júl. 10. 06:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!