Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel később hozza a...

Mennyivel később hozza a postás a gyes-t mintha számlámra kérném?

Figyelt kérdés

Először kapok majd gyes-t eddig a gyedet a számlámra kértem.

Mennyivel később ér így ide, kb hány nap a csúszás?


2012. júl. 6. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függően, hol laksz, legalább 3 nap, de lehet sokkal több is. A postai kifizetés a beérkezéstől számított 3 munkanap (tehát attól az időponttól, hogy a posta számláján jóváíródott). Ezt a posták általában ki is használják, s ha ráadásul olyan megyében laksz, ahol nem az első körben utalnak (családi pótlékot pl. szolnok megyében kedden, pest megyében már hétfőn utalták, gondolom, a gyesnél is hasonló lehet a dolog), akkor az még plusz egy napot jelent. Én így jártam most a családi pótlékkal: kedden utalták, valószínűleg délután, így a postán csak szerdán íródott jóvá, onnan a harmadik munkanap hétfő, így akkor fogom kapni. Szeretnek ülni a pénzünkön. :-(
2012. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!