Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem is elintézheti a...

A férjem is elintézheti a családi potlékot meg az anyaságit?

Figyelt kérdés
Ha ki van töltve a papir elég ha viszi be a MÁK-hoz?
2009. júl. 6. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jók az idegei, igen.
2009. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, de vigyen meghatalmazást és a te irataidat a baba iratainak a másolatán kívül.
2009. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, csak készüljön föl a tömegre.

nekem is a párom intézte, de arra nem emlékszem, hogy kellett-e meghatalmazás. (már 4 éve volt)

2009. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a sogornőm párja nem intézhette el(nincsenek összeházasodva) még meghatalmazással sem.Mi összevagyunk.
2009. júl. 6. 07:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem,hogy mivel a férjem nem kellett meghatalmazás,de jobb megkérdezni,mint 2x odamenni,mert elég idegölő.
2009. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Intézheti. minden oldalt irj alá és irjatok meghatalmazást. Irataidat gyerek születési anyakönyvi kivonatát tb kártyáját vigye magáva. Ha nincs tb kárty még elöbb váltsátok ki a tb nél te irteid és anykinyvi kivonat kell hozzá és meghatalmazás.

Ha gyest is kérsz ezekk mellé kell a magánnyugdij pénztári tagságot igazolo okirat.

Párodnak pedig egynapi hidegélelem és nagyon sok türelem az utravaló amire szüksége lesz.

2009. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy mindenhol így működik-e, de a Váci úti mák-ban úgy van, hogy van egy olyan ablak, ahol csak megnézik, hogy minden papír rendben van-e. Itt lényegesen kisebb a sor, a férjem kb. 5 perc alatt végzett. Utána postára adtuk az egészet. Ha postára adod, akkor is ugyanakkor kapsz pénzt, mert a személyes beadás után ők is postára adják, a családtámogatási osztály ugyanis Cegléden van.

Ha házasok vagytok szerintem nem kell meghatalmazás, legalábbis tavaly még nem kellett.

2009. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is a váci utiba mennék mivel dunakeszin lakok és az van a legközelebb
2009. júl. 6. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb postán feladni minden szükséges papírt....
2009. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is postán adtam fel.Letöltöttem a szükséges nyomtatványokat,csatoltam a papírokat(mindenből elég a másolat), és elküldtem a területileg illetékes hivatalba.


A MÁK honlapján minden le van írva.

2009. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!