Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 év után mondjam meg neki, ő...

9 év után mondjam meg neki, ő a fiad?

Figyelt kérdés
9 éves fiamnak, a vér szerinti apja egy osztrák férfi, akivel a terhességem alatt szakítottunk, minden kapcsolatot megszüntettem vele, a gyerekről semmit nem tud, ezt a mostani párom miatt tettem aki felvállalta a gyereket, és a sajátjaként szereti. Sajnos most olyan helyzetbe kerültem, hogy egyedüli mód ebben látom a megoldást, ha felkeresem, és kérem a támogatását. Vajon van esélyem?
2009. júl. 5. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha a párod a nevére is vette akkor szvsz nem sok,meg emberileg sem tartom jó ötletnek,hogy csak a bajban keresed meg...
2009. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia !!!szerintem semmi értelme ha eddig nem mondtad neki ne is bolygasd gondold el lehet hogy boldog családban él !!és ha ez veled történne te hogy állál hozzá!!!!!!mérlegelj és hallgas a szivedre!!!
2009. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!