Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik színű babakocsit...

Melyik színű babakocsit választanátok? Eddig úgy tűnik, hogy kislányunk lesz, de szeretnénk második gyerkőcöt, és neki is jó kellene, hogy legyen.

Figyelt kérdés

Mindenképp unisex színűt szeretnénk, csak nem tudunk dönteni a zöld és a narancs között. [link]

Itt meg tudjátok nézni, miről is beszélek:) Előre is köszi!


2009. júl. 3. 13:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyáltalán nem tudok dönteni. Eredetileg narancs kocsit akartunk, de élénkebbet. Aztán megláttuk élőben is a zöldet, sikert aratott az is. Pláne, hogy a kedvenc színem is:) Már olyanokon is gondolkodtam, hogy ha kislány lesz és rózsaszín ruha lesz rajta, jobban mutat úgy a zöldben. Már minden megfordult a fejemben, annyira tanácstalan vagyok:) Apa meg természetesen ilyenkor rám bízza a döntést:)
2009. júl. 3. 14:34
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy mindenkit pozitívan értékeltem, nem én voltam a lepontozó!!! Nekem minden válasz értékes:)
2009. júl. 3. 14:35
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Nekem a zöld tetszik!
2009. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Kifejezetten és határozottan......öööööö, a ZÖLD!!!!!! ;-))
2009. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Mi is ilyen zöldet vettünk. Nekünk kisfiúnk lesz, de másodiknak láyt szeretnénk és ezt ő is tudja majd használni!

Boldog babatologatást, bármi mellet is döntesz! :)

2009. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján is azt hiszem, a zöld vezet egy picit:) Köszi mindenkinek!
2009. júl. 3. 14:55
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
NARAAAANCS!Nekünk is kisfiunk van,és bézs-narancssárga a kocsija.Olyan vidám.És kis csajszinak is nagyon jó.Olyan,mintha mindig sütne a nap...
2009. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Narancs:-)
2009. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
zöld
2009. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem narancs, én is ilyen színűt vettem, csak más márkát, pont azért, hogy most a fiamnak is jó, és ha lány lesz a következő, akkor neki is jó legyen. Sajnos a másodiknak már nem lesz jó, nagyon lestrapálódott, de hát ez van.
2009. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!