Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen okmányra van szüksége...

Milyen okmányra van szüksége a 4 éves lányomnak? (külföld)

Figyelt kérdés
Erdélybe mennénk a nyáron néhány napra. Milyen okmányt kell csináltatnunk a 4 éves lányunknak? Vagy elég ha mindkét szülő ott van?
2012. jún. 4. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Útlevélre vagy személyi igazolványra.

Az nem elég, ha mindketten ott vagytok.

2012. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EU-n belül neki is elég a személyi, 14 év alatt ingyen megcsinálják. (EU-n kívül viszont útlevél kell!)
2012. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyi, a fiamnak is megcsináltattuk 10 éves, eus Országokba jó, apuka és anyuka aláírása is kell, ha meg elvált vagy akkor is kell apukától aláírás ha közös a felügyeleti jog ha nem az akkor meg az arról szóló végzést kell bemutatni és akkor elég a te aláírásod..onnan tudom, hogy én elvált voltam de még nem újra házas amikor csinálták a személyit a gyereknek és végigjártam ezt az utat.
2012. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és természetesen nem elég ha ti ott vagytok a gyerek is kell hozzá mert ott fotózzák le.
2012. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!