Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szívem azt súgja, hogy...

A szívem azt súgja, hogy szeretnék egy testvérkét a kislányomnak, de az eszem meg az ellenkezőjét. Mire hallgassak? A szívemre vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Szeretnék tesót neki, mert nekem is vannak testvéreim és tudom, hogy milyen jó érzés ez. Viszont anyagi lehetőségeim nagyon szűkösek.
2008. ápr. 25. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből elég nehéz megítélni... Én 2 gyerkőc után már mentem volna vissza dolgozni, megvolt a helyem, amikor kopogtatott a harmadik. Akit szerettünk volna, bár győzött a józan ész. nem tudtuk, hogy lesz, mégis élünk, ha szűkösen is, de ami kell, az megvan.
2008. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyukámmal lakunk egy lakásban, mert még albérletre sincs pénzünk. 1 éve mentem vissza dolgozni, hogy valahogy kijöjjünk a kis fizetésből. A gyerek még csak 2 éves volt mikor visszaálltam a munkába.
2008. ápr. 25. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon ne emészd magad, hogy a gyerek két éves korában visszamentél dolgozni, szerintem a legtöbben akkor mennek vissza, hiszen gyes-ből megélni elég nehéz, gyed-ből sem könnyű, de azért az mégis több. Én a helyedbe nem vágnék bele mégegy baba-projektbe, gondolom anyukád sem örülne neki, hogy mégegy baba lenne ott nála. Amúgy mi is anyukámnál lakunk, és nagyon hálás vagyok, hogy ezt megengedi, de tudom, hogy nem így kéne lennie. Így aztán mégegy babát csak akkor vállalnék, ha már rendeződik a helyzet, legalább annyira, hogy külön lakunk.
2008. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!