Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED mellett lehet munkát...

GYED mellett lehet munkát vállalni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem :(
2009. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is így tudtam de azt gondoltam hogy esetleg változott.
2009. jún. 30. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem, de GYES mellett lehet dolgozni teljes időben. Ha visszamész dolgozni, és a babád még nincs 3 éves (illetve 2 éves, az új rendszer szerint majd), akkor mindenképpen a GYES-t még igényeld. Kiegészítésnek nagyon jó, pelenkára, törlőkendőre és popsikrémre pont elég egy hónapban, sőt.
2009. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
GYED mellett egyáltalán nem lehet jövedelme az anyának (tehát dolgozni lehet, csak nem pénzért, szóval ha valakinek pusztán dolgozhatnékja van, önkéntes pl. lehet), illetve bölcsibe sem adhatja, vagyis ha beadja, akkor le kell mondani a GYED-et. GYES mellett a gyerek egy éves korától lehet dolgozni, időbeni korlátozás nélkül.
2009. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyes mellett max 8 órát lehet dolgozni. Ez alól kivétel, ha valaki otthon végzi a munkáját, mert akkor bármennyit lehet. Gyed mellett nem lehet dolgozni egyáltalán, mert ez a pénz a fizetéskiesésre van.
2009. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!