Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten (belváros - Oktogon...

Budapesten (belváros - Oktogon környéke) kb mennyibe kerül a kislány koszorúslányruhák kölcsönzése?

Figyelt kérdés
3-4 éveseknek való.
2012. máj. 27. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Józsefvárosi piac, ott meg lehet venni, 8-15.000 Ft, gyönyörű tiszta csipke fodor, kosaras nagy szoknyás ruhák vannak. Olyanok mint ég kis menyasszonyi ruha:) Lehet hozzà bolerot, kalapot is kapni.

Rengeteg szín, fazon. Ott rá is próbáltam.

Szét kell nézni a csarnokokban, és a piacon is.

És ott vettem tavaly, keresztelőre fehérben, de volt rózsaszín, kék, barack, minden színben, utánn a el is adtam a vaterán, 15.000 volt a szett, 10.000-ért eladtam, így 5000ft-ba került:)


Meg nem kellett azon aggódni le eszi, le issza, vagy kiszakad.

Ha érdekel küldök képet milyen volt:)

2012. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek most lesz az esküvője és a kislányának 30 ezerért bérelt ruhát....a guta meg most kerülgeti mert az Ázsia centerben már 10 ezerért is látott szinte ugyan olyat.
2012. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!