Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC design Take off babakocsir...

ABC design Take off babakocsiról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Jó ez a babakocsi? Érdemes megvenni? Nem hosszú babakocsizásokra kellene, hanem inkább városi közlekedésre, bevásárlásra, repüléshez.

Előre is köszönöm!


2009. jún. 25. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megvetted ezt a babakocsit? Most mi is ilyet szeretnénk venni, kíváncsi lennék a véleményedre...
2010. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak most lattam, hogy kerdeztel, bocsi.

Igen, megvettem a babakocsit es maximalisan meg vagyunk vele elegedve. Jol birja a kikepzest, tenyleg nagyon praktikusan osszecsukhao, a gyereknek is kenyelmes, legalabbis nagyon szereti, csak ugy feszit benne.

Egy fontos dolog: ez kifejezetten varosi babakocsi, viszonylag sima talajon, aszfalton, uzletekben, vagy parkban gyepen nagyon konnyu tolni, szinte alomszeru, en sokszor fel kezzel is siman rodeozom vele a legzsufoltabb utcakon is, valamint mivel keskeny, igy olyan helyeken is elferek vele, ahol ms kocsival eselytelen lenni. Viszont! A szuleim falun laknak, homokos az udvar, kavicsos, ott kb lehetetlen jol kozlekedni vele, de ez is csak addig igaz, amig kemenyebb talajra nem kerulunk. Illetve az en fiam kozben 15 kg lett, tehat ot mar egyik babakocsiban sem mindig vicces tolni.

2010. jún. 18. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudod fel lehet vinni kézipoggyászként repülőre?

Valamint még azt szeretném tudni, hogy nem kicsi a bevásárlóhálója?

2010. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, még egy kérdés. Hol lehet a valóságban is megnézni? Vagy Ti is csak neten rendeltétek meg?
2010. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt, hogy felvittem kezipoggyaszkent, volt, hogy nem engedtek. De az utobbi akkor fordult elo, amikor egy ismeretlen pasi segitett a cipekedesben, o vitte fel es batortalanul megkerdezte a lepcso tetejen az utaskiserotol, hogy felhozhatja-e. Es erre mondtak nemet. En meg sohasem kerdeztem, hanem vittem automatikusan. Nem nagyobb, mint a borond, amit viszek, szoval elvileg fel kell, hogy engedjek.

Bevasarlokosar: a hattamlan van, eleg sok mindent bele lehet rakni, nagyobb, mint mondjuk a sima esernyokocsink aljan levo halo. Es mindket oldalat teleakasztottam taskakkal altalaban, igy en sok mindent hazatoltam benne.

Nem tudom, hogy hol lehet megnezni, en is neten rendeltem, raadasul kulfoldon. Regebben a brendonban volt ilyen kocsi, talan kerdezd meg ott, vagy a kornyeketeken kerdezz korbe, hogy van-e valainek.

Merre laktok?

2010. jún. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!