Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a nőgyógyász...

Mi van akkor ha a nőgyógyász akihez járok terhesgondozásra szülést nem vállal?

Figyelt kérdés
Sztk-s doki.Akkor kinél szülök?Ha császározni kell akkor ki fog megcsászározni?
2012. máj. 7. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ügyeletes orvos, aki éppen bent lesz a kórházban. Én is így szültem, minden rendben volt, nagyon kedvesek voltak, ugyanúgy mintha fogadott doki lenne.
2012. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz. Nekem fogadott dokim volt, de el kell mondjam, h a szülés levezetését java részét a szülésznő végezte!

Pedig nagyon jó orvos meg minden a dokim,stb. De szerencsére ha semmi komplikáció nem merül fel, akkor a doki kb csak a szülésznő keze alá dolgozik és végül ha kell összevarr.

Mást nem csinál. Nálam így volt.

2012. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.Sztk terhesgondozás,Ügyeletes orvosnál szülés.Semmi gond nem volt.Még azt is figyelembe vették,hogy császárral szeretnék szülni.Persze azt mondták,hogy rendesen kell,de mivel az elsőt is császárral szültem(szintén ügyeleten) ezért erre hivatkozva csak megműtöttek.Nagyon rendesek voltak mindanyian.IIsz. női klinika
2012. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőt császárral szültem mert túlhordás volt és olyan magason volt a feje h nem tudtam volna megszülni.Akkor fogadott orvosom volt most ezt nem tehetjük meg.

Nekem az elsővel meg sem indult a szülés.Mi van ha ez megint így lesz.Ki fog rám figyelni és császározni amikor kell?

2012. máj. 7. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha az első szülésed problémás volt (és a Tied annak számít),akkor sokkal jobbam figyelnek Rád, de azért hívd fel a figyelmüket erre!!!
2012. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kicsit megnyugodtam!
2012. máj. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!