Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hete volt abotuszom es ma...

4 hete volt abotuszom es ma vissza mentem az orvosomhoz mert ereztem h valami nincs rendbe, megalapitta hogy a magzat meg mindeg ott van! Elso utan kaptam antibiotikumos kezelest! Valoszinu h nagyon kicsi volt es nem latta? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
az orvosom elvegezte amugy nem tudom h szoktak e vagy sem mert ez volt az elso de ugy latszik lesz egy masodik is :((
2012. ápr. 27. 13:20
 12/26 A kérdező kommentje:
a menstruacio kesese utan 2 nappal csinaltam egy terhesegi tesztet halvany volt a pozitiv csik masnap felkerestem az orvosomat es ra egy hetre elvegezte az "abortuszt"ami sajnos nem volt sikeres
2012. ápr. 27. 13:23
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Várni kellett volna még!
2012. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
minnel hamarabb tul akartam esni rajat:(
2012. ápr. 27. 13:27
 15/26 anonim ***** válasza:
33%
Tartsd meg, valami miatt meg kellett hogy maradjon, késöbb lehet nagyon bánnád !!!! Ő élni szeretne, ez nagyon biztos !!!!
2012. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%
honnan tudtad, hogy valami nincs rendben?
2012. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Miért kaptál antibiotikumos kezelést?

Most hány hetes vagy?Mikor jött meg utoljára?

2012. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%

nekem nem volt abortuszom még, de itt azt olvastam, hogy onnantól, hogy elmész az orvoshoz, 2 hét mire eljutsz a műtétig. mert bizottság elé kell menni indokkal akik elbírálják, majd vizsgálatok, stb.


hogy sikerült elintézned egy hét alatt? egyáltalán csinálnak 3 hetes terhesen abortuszt??? még UH-al se lehet látni, hogy terhes a nő akkor hogyan?


bocs csak tényleg érdekel!

2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

és még egy kérdés lemaradt. azért mentél vissza mert észrevetted, hogy valami nem stimmel.

de miért nem mentél vissza a kontrollra?

2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%

26-osnak mondom, h nem kell bizottság, ha egyből a védőnőhöz megy, ott van 3 nap gondolkodási idő, közben az orvossal lehet beszélni, simán egy hét alatt megvan minden.

Nekem nemrég volt, és értem, h miről beszél a kérdező, van már egy fiam, egyelőre neki mindent meg tudunk adni, de nagyon kétséges volt a dolog két gyerekkel.

Nem volt egyszerű a döntés, de meghoztuk, előtte sosem gondoltam volna, h valaha abortuszom lesz.

Akik elítélik a döntését a kérdezőnek, még sosem voltak ilyen helyzetben, kívülről nagyon egyszerű ítélkezni, de nem nekik kell eltartani a gyereket, szóval azt gondolom, h mindenki tudja, h hol vannak a határai, és senki nem jószántából, dalolva megy abortuszra.


A kérdezőnek, nagyon sajnálom, h ilyen történt vele, de ha nálam ez lenne, bizony gondolkodóba esnék, h mégis megtartanám, nem tudnám még egyszer végigcsinálni.

Ez a gyerek nagyon akar élni.

2012. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!