Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van Römer Jockey...

Akinek van Römer Jockey biciklis gyerekülése írja meg nekem a tapasztalatait legyen kedves. Szeretitek? Praktikus? Kényelmes? Nem rugózik? Tekintve, hogy csak a vázra van rögzítve.

Figyelt kérdés
És szerintetek van értelme többet költeni azért, hogy dönthető legyen, vagy állítható a háttámla magassága? (Römer Jockey Relax, Römer Jockey Comfort)

2012. ápr. 26. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont az a jó benne, hogy rugózik:), nem döccen benne akkorát a gyerek. Nekünk nagyon jól jön, hogy dönthető mert ha a kislányon elszundít, akkor sem biccen előre a feje. Nagyon szeretjük, mindig mondja, hogy "bicipiii:D"!
2012. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sokat segítettél a döntésben. A kisfiam még csak 9 hónapos, szóval könnyen előfordulhat, hogy ő is elszundítana biciklizés közben.
2012. ápr. 27. 09:47
 3/5 A kérdező kommentje:
És még azt szeretnék kérdezni, hogy hogy látod sokáig tudjátok majd használni? Elegendő ez a támla magasság? Mert az állítható támlás épp a duplájába kerül annak, ami csak dönthető.
2012. ápr. 27. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy ha van rá lehetőségetek, akkor az állítható magasságút vegyétek. Az én kislányom másfél éves, még a legalacsonyabban van de nem szándékozom többször bicikliülésre költeni:). Szerintem, még ha most drágább is, olcsóbbra jön ki hosszú távon mintha kétszer fizetitek az ülést.
2012. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Nekünk is a comfort van az állítható támlával. Szerintem mindenképp ilyet válassz. Már a második gyereket viszem vele folyamatosan, és gyorsan növekszik az új gazdája. :-) Voltunk vele 4 napos Balaton kör túrán is. Nagyon kényelmes a kicsinek. Strapabíró, Egyszerű és elnyűhetetlen. Remek a rugózása is.

2012. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!