Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor mikor lesz megint...

Most akkor mikor lesz megint peteérésem? Nem sikerült teherbe esni, megjött.

Figyelt kérdés

Tudom, egyszerűbb lenne, ha nézném teszttel, vagy hőmérővel, de nem teszem, mert akkor tuti megzavarodnék...


A lényeg, hogy általában 24 naposak a ciklusaim, és közvetlen a menstruáció után, a 7.-10. nap körül szokott lenni.

Viszont a mostani ciklusom elhúzódott,nem mertem még tesztet csinálni, de jól tettem,mert ma megjött:(

Pont 5 hetes lettem volna ma....mikor vége a mensinek ugyan úgy lesz vajon a peteérés?


És egyáltalán ez orvosilag terhességnek számít?Csak azért kérdezem, mert annyian rohangálnak már 5 hetesen dokihoz, persze akkor még nem nagyon látni semmit, én meg nem merek elmenni, még tesztelni se,mert nem 1x jártam így, hogy megjött 1 vagy majdnem 2 héttel a később....:(


2012. ápr. 19. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem!

Ha nem csináltál tesztet,akkor miért gondolod,hogy 5 hetes terhes voltál.

Bármiért késhetett!

2012. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!