Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány része van a Suttogónak?...

Hány része van a Suttogónak? Van más könyv is amit Tracy Hogg írt gyereknevelés témában?

Figyelt kérdés

Írta itt valaki korábban a kérdést, hogy "olvasta valaki a suttogó 1-2-3at?" .

Én úgy tudtam csak két része van.


2012. ápr. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam mindet. A harmadik rész az első kettő összevonva, kissé máshogy leírva. Már bánom, hogy megvettem. Az első kettőben volt hasznos infó, de ne vedd vérkomolyan. Vedd ki belőle, aminek hasznát lehet venni.
2012. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs és nem is lesz,mert már meghalt :(
2012. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van harmadik, itt van a könyvespolcomon, csak az az első kettőből van összerakva.
2012. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen,tudom,hogy már meghalt.

Azt hittem a harmadik valami újdonsággal szolgál, de akkor ezek szerint nem érdemes megvenni.


Az elsőt olvastam.

Tulajdonképpen én sok sok hasznos info van benne, nekem popnt a lényege , a 4É módszer használhatatlan az életmódunból adódóan, de azon kívül sok használható volt benne.


Köszi még egyszer a válaszokat!

2012. ápr. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!