Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Tescoban, Auchanban, vagy a...

A Tescoban, Auchanban, vagy a Corában érdemesebb babás dolgokat venni?

Figyelt kérdés
Ezek olcsóbbak, mint a bababoltok? Nem rucikra gondolok feltétlenül, hanem hőmérőre, kefére, ilyesmik.
2012. ápr. 9. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy Müller.
2012. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó. Én szét szoktam nézni és ha jó áron jó dolgot látok, amire szükség is van, akkor megveszem. A Cora-ban szoktak lenni baba-mama hetek, olyankor ki lehet fogni olcsón jó dolgokat, de azért érdemes jól megnézni és mérlegelni - én legutóbb utazóágyat néztem ott, és végül a Brendonban olcsóbban vettem, ráadásul Hauck-ot, ami nálunk már bevált, mert a másik gyerkőcömnek is az van évek óta. Szóval jól meg kell nézni, de előfordul, hogy nagyon jó áron tudsz vásárolni.

Tescoban a pelusok szoktak olykor nagyon jó árban lenni, meg általában vannak akciós ruhák, azokat érdemes megnézni - nekem pl. a tescos bodyk nagyon bejöttek, jó mosók, szín-és formatartók, kellemes anyagúak. A Cora-ban sokkal rosszabb minőségűek (bár olcsóbbak) a babaruhák. A tescoban elég drágának találom általában a kiegészítőket - kivéve talán cumisüvegek - a Cora-ban azok jobb áron szoktak lenni. Az Auchan babacuccait nem nagyon kedvelem, választékuk sincs olyan jó, bár ott is előfordulhatnak jó dolgok.

Még az Aldi-t érdemes megnézni, ott is akadnak "kincsek".

2012. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!