Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok Vecsésen a Kati...

Vásároltatok Vecsésen a Kati bababoltban?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon jó árak vannak? Nagy a választék? Ti mit vásároltatok ott és mennyiért?
2009. jún. 8. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott vásároltam meg szinte mindent.Jók az árak nagyon.ÉS a termékek is jók,nem gagyik.Ott vettem a kiságyat,pelenkázót,fürdőkádat,légzés figyelőt,orrszívót,cumit,cumis üvegeket,mellszívót,textil pelenkákat,fürdő lepedőt,köröm vágót ollót,vízhőmérőt,kis zoknit,kis sapkát,overált,ágyneműt,szivacsot,konkrétan mindent amit csak kell.Csak ruhákat nem sokat,mert azt börzén szoktuk venni. Tényleg nagyon jó áraik vannak.Meg éri oda menni.Kika,brendon,stb 5szörös áron adja ezeket.
2009. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi sokszor vásároltunk már ott, nagyon jók az átrak, imádom! :))

ezeket vettük meg ott:

- kiságy

- pelenkázó

- babakocsi

- kókuszmatrac

- kád+állvány

- légzésfigyelő

- játszószőnyeg+plüss játék

- 20db textil pelenka

- csomó apróság

- lepedők, kifogók

- baldahin szett

Tényleg csak ajánlani tudom, nagyon kedvesek, és rugalmasak, Kat is nagyon segítőkész! :))

2009. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok: A mellszívót is ott vettem meg, máshol 35e Ft, ott csak 27e Ft volt! :))
2009. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!