Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hat hónap telt el szülésem...

Hat hónap telt el szülésem óta, mégis nincsa napnak olyanórája, hogy ne gondolnék vissza rá. Olyankor mindig sirhatnékom lesz az örömtöl. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 04:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyanigy vagyok en is pedig en mar 2 eve szultem a lanyomat es ahogy visza gondolok ra nem lehet leirni milyen erzes fog el ilyen megegy a foldon nincsen ,most varom a masodik gyerekemet:)
2009. jún. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gratula hozzá!!! :)))
2009. jún. 6. 05:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is 6 hónap telt el a szülésem óta. Mikor terhes voltam, nagyon vártam már, hogy megszülessen a törpi, most viszont hiányzik az az állapot. Persze örülök, hogy itt van velem a pici, de mégis. Amikor megszületett, azt nem is lehet leírni, milyen érzés volt. Sírtam és nevettem egyszerre. Úgy gondoltam mindig, hogy egy gyerekem lesz, de most már meginogtam. Az az egyetlen gond, hogy egyedül nevelem a fiamat. De ha egyszer úgy adódna, vállalnék még egyet, életem legszebb időszaka volt. Ráadásul én szerencsés voltam, mert soha nem voltam rosszul, nem hánytam. Igaz, hogy 25 kilót híztam, de nem érdekel. Ma már csak 5 kiló van rajtam, majd lemegy a többi is. De az az idő hiányzik. Mostanában sokat gondolok én is a terhességre, a szülésre, nosztalgiázom. Csak sajnos lehet, hogy többé nem lesz lehetőségem még egy gyerkőcöt szülni.
2009. jún. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne lehetőséged?? Ebben az életben semmi sem lehetetlen!!

Nekem is hiányzik az az áldott állapot! Soha annyi csodában nem volt részem, mint abban a 9 hónapban. Mindig azt mondtam, hogy egy gyerek elég lesz nekem, de most azt mondom, akár 100-at is szülnék!! Kivánok nektek is boldog babázós éveket!!!!

2009. jún. 6. 06:33
 5/10 A kérdező kommentje:

ja, én 27!!!! kilót hiztam, szintemár gurultam. :)))

De rajtam is csak 5kilo plusz van még.

2009. jún. 6. 06:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. Valahogy az ember agyába beleég a szülés és azt soha nem lehet elfelejteni. Én már 4 babát szültem és nagyon sokszor szinte látom magam előtt az egészet. Érdekes módon egy valamire nem tudok emlékezni és ez a fájdalom.Igen, fájt, de magára arra, hogy mit éreztem a fájások alatt, nem tudok visszaemlékezni. Úgy látszik az emberi agy ebben is tökéletes, az ilyeneket kitörli.
2009. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6:16-os!

Nekem is csodás volt a 9 hónap és főleg a szülés, én is rengteget gondoltam rá utána, de ami igazán csodálatos, az a fiam, akivel 4,5 hónapja nem tudok betelni. A terhesség csak egy átmeneti állapot. Próbálj meg annak örülni, ami van, olyan gyorsan megnőnek ezek a picúrok!

2009. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a legerősebb emlékem, ahogy először rám nézett a kisfiam. Apró kis bogár szemekkel,hunyorogva:-) De úgy érzem, totál a szemembe nézett, annyira jó volt, hogy én akkor sírtam el magam. A szülésznő tett-vett a dokival, és kérdezték, hogy baj van? Dehogy volt baj, csak nagyon boldog voltam attól az átható pillantástól. A legjobb dolog az életben, az biztos.

3 gyerekes anyuka

2009. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elso valasziro vagyok:) nekem annyira fajt a szulesem hogy mikor nyomnom kellet azt nyogtem az orvosnak 5 evig biztosan nem fogunk talalkozni nezett ram es csak nevetett:) 2 ev telt el januarba ujra megyek szulni:D
2009. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6.16-os vagyok. Félreértettél:) Nagyon örülök a babámnak, és egy csoda látni a fejlődését, meg azt, ahogy rácsodáélozik a legapróbb dolgokra is. Ma pl. azon kacagott hatalmasakat, ahogy a szél fújta a fákat. Imádom és nagyon vártam őt. De akkor is a terheségem időszaka annyira szép és különleges volt, hogy szeretném újra átélni. Ennyi.
2009. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!