Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jók ezek az új fajta autúsülés...

Jók ezek az új fajta autúsülések? Elviseli a baba azt a védö részt elöl?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudok dönteni, mert félek a lányom nem viselné el azt a nagy védö részt.


2012. febr. 17. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
biztonsági szempontból a legjobbak. DE én kipróbáltattam a lányommal. nagyon kicsi a hely benne, tehát vastag ruhában, vagy duci gyereknek felejtős, plusz nagyon magasan van így a lányom pl egy játékot sem tudott volna maga előtt tartani, plusz az én nagyon nyugodt gyerekem azonnal behisztizett amint "rázártuk". én römert vettem
2012. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, nekem olyan cifra nyomorúságnak hat, azzal a bumpszlival ott elől.

Én nem venném meg... a gyerekeim teljesen kiakadnának attól a vacaktól.

2012. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Vacaktól?!Hát,azért ez enyhe túlzás.A legjobb ülések egyikbe,bár valóban "formabontó".Biztonság szempontjából No.1.
2012. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy melyik gyerek érezné jól magát oda bepréselve. Semmi mozgástér. Szerintem a sima csatos öv is véd. Nem hiszem, hogy az a legfontosabb, hogy mi az 1. a biztonság szempontjából, ha a többi is véd... Fontos a gyerek mozgástere kényelme. Mert ilyen erővel bevezethetnék a sofőröknél az F1-ből ismert nyakvédőt pl.

Amúgy meg ha az ember belegondol egy autóbalesetbe rájön, hogy nem biztos, hogy bármi is megvéd. :(

2012. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az en 2 eves lanyom siman nem fer el benne :( mi maxi-cosi priori isofixet vettunk
2012. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos jók és biztonságosak, de az én lányom tuti nem viselné el maga előtt.

Azért vannak még biztonságos ülések ezen kívül is. Inkább nézz másik fajtát. Főleg, ha ennyit szánsz rá.

Csak abból már nem biztos, hogy a 9-36 kg kategória jó.

Ha kicsinek kell, akkor először 9-18 kg-t vegyél.

2012. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk BeSafe van. (előző)
2012. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, a Lányunk imádja! Hatalmasakat durmol vagy játszik benne és simán elfér benne téli ruhában, agyonöltöztetve is! 15 hónapos. Egyébként ez a pajzs 15 kg-ig kell, utána már elég a sima biztonsági öv.

És de! Legfontosabb a biztonság! Sok felnőtt azt mondja, hogy a biztonsági öv olyan kényelmetlen, inkább nem kapcsolja be...aztán ha baj van, akkor mindenki sajnálkozik!

Nekünk nagyon bevált ez az ülés, csak ajánlani tudom. Azóta nyugodt (nem sírós) az utazásunk, mióta ebben ül a Kiscsaj!

2012. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom miért kéne egy gyereket beöltöztetni az autóba több rétegben jó vastagon. Én inkább elvinném a gyereket és beleültetném a boltban.
2012. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ezt az ülést néztük ki az ikreinknek, csak más színben. Ma voltunk együtt a Brendonban, beültettük őket és nagyon tetszett nekik. :-) Nekünk a biztonság és a kényelem a legfontosabb, ezért választottuk ezt.
2012. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!