Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel éreztétek újra a réginek magatokat?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves a kisfiam, de még mindig tramplinak érzem magam. 5 kg maradt rajtam, ami nem is lenne gond, inkább a bőrömmel van bajom, a hasamon, de még az arcomon sem a régi... A férjem imád, de én nem érzem jól magam a bőrömben... Ti mit tesztek ez ellen? Hogyan jutottatok túl ezen?
2009. jún. 4. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem sokabn vagyunk ezzel.én is tiszta csik maradtam,ami irritál de mostmár elfogatam! 9 hós a fiam és ugy vagyok vele,hogy már nem érdekelnek a csikjaim,örülök hogy ö van nekem és hogy egészséges!
2009. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A csíkokkal én sem foglalkozom,úgysem tudok mit tenni vele.Csúnyább mell,viszeres láb,kicsit nagyobb has,hát azzal vígasztalom magam,ha a férjemnek jó,nekem is.Az evésre próbálok odafigyelni,de nem fogyókúrázom,inkább este nem eszek,főleg 5 után.De nem mindig sikerül.Én inkább próbálom rávenni a családot a többszöri kimozdulásra,nekem az hiányzik,így mindig kitalálunk valamit,amivel a 10 hós kislányunk is elégedett lehet,és mi is jó érezzük magunkat.A viszereket úgy takarom,hogy nem veszek szoknyát,ennyi,nem nagyon teszek semmi mást.

Te se idegeskedj rajta.Egy-eyg csinos ruhával sokmindent lehet ellensúlyozni.

Ha a bőröd nagyon zavar és anyagilag megteheted,menj szolizni vagy kozmetikushoz.Biztos sokat tudna segíteni.

2009. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!