Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi pótlék jogosulatlan?

Családi pótlék jogosulatlan?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél tudni?
2012. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Észreveszik ha jogosulatlanul veszem fel? Szoktak ellenőrizni?
2012. febr. 16. 19:57
 3/21 A kérdező kommentje:
Külföldre költöztünk, és nem jelentettem ezt be sehol.
2012. febr. 16. 19:57
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagy rá jogosulatlan, ha külföldön is veszel igénybe ilyen, vagy ilyen jellegű családtámogatási ellátást. Ha nem veszel igénybe semmit, akkor jogosult vagy rá.
2012. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ava87 ***** válasza:
Előbb-utóbb nagy valószínűséggel kiderül. Ráadásul te úgy nem mondtad le az ellátást, hogy tisztában vagy vele, hogy le kellene mondanod, ezért a visszafizetés tekintetében sem lesznek elnézőek.
2012. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ava87 ***** válasza:
Bocsi, persze úgy gondoltam én is, ahogy előttem is írták, hogy kint felveszed az ottani juttatást.
2012. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kapok külföldön családit. De hogy bir kiderülni, erre lennék kiváncsi. Milyen esetekben?
2012. febr. 16. 20:02
 8/21 A kérdező kommentje:
És hogy birják rajtam behajtani, ha nincs semmim Magyarországon? Csak rokonaim. Azokat is felelősségre vonhatják?
2012. febr. 16. 20:03
 9/21 anonim ***** válasza:

biztos hogy rajonnek hogy kulfoldon vagy elobb utobb, nem tudom hnogy peldaul lejelentkeztetek e dokinal odakint mert az ottani tb nel vagy egeszsegkasszanal ha nyilvan vagytok tartva ergo akkor itthon megszunt a tv tamogatasotok, mert egyszerre csak egy orszagban lehetsz tamogatott,

ha magyarorszagon nincs tb tek akkor szerintem semmilyen ellatasra nem vagytok jogosultak

ido kerdese es valamwelyik orszagban kidobja gep

bocsi ha kicsit zavaros de telorol irok es siettem

2012. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

helyesbitek nem a tv hanem a TB tamogatas

melyik orszagban vagytok?

2012. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!