Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan anyukák akik nem tipikus...

Olyan anyukák akik nem tipikus Nők? Vagányak? És talán egy kicsit fiusak is-viselkedésben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy én sosem voltam az a tipikus NŐ

baseboll sapiban járok,"laza vagyok"a kismanómat is vagányan öltöztetem,pedig mégcsak 4 hónapos

mondjuk a tipikus kismamák,jól ki is néznek engem ez végett szerintem azt gondolják,hogy becsuszott baba!Valaki aki hasonló?


2009. jún. 4. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát nem pont ilyen vagyok, de hasonló a helyzet. Nálam hogy nem vagyok tipikus nő, ott merül ki hogy nem hoz lázba, hogy menjünk shoppingolni, meg milyen szinű a körmöm, meg rohanok a fodrászhoz. Persze mind e mellett igényesnek tartom magam, csak nem tudnak lekötni a női témák. Inkább összeülök párom haverjaival és elbaromkodunk. Nekem 11 hónapos a lányom, pici kora óta vagány cuccokba öltöztetem, a baseball sapka nála is elmaradhatatlan. Én emiatt nem is nagyon tartom a kapcsolatot kismamákkal mert sokan nem értenek.
2009. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég fiús vagyok, mondjuk megjelenésre nem, csak stílusom, felfogásom. Inkább fiú barátaim voltak, akik a jelen helyzetben /fél éves a fiam/ nem tudnak "mit kezdeni" velem, így nem sokat látom őket, a többi kismama meg nem köt le, így kicsit egyedül vagyok. Járok mindenféle babás-mamás csoportba, na de inkább hagyjuk. Pletyi + egymás szekálása, oda is csak a fiam miatt megyünk.
2009. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,ezek szerint nem csak én vagyok igy,nekem sincsenek már meg a régi barátok mivel,kisbabám lett valamiért "eltüntek"!Csak a kisfiam van meg a párom...és ennyi
2009. jún. 4. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: igen, engem is ezért nem kötnek le az ilyen dolgok: az enyém ezt tudja, az enyém ekkora, ezt csinálta, azt mondta, ezt eszi, ennyit alszik. Közben meg így olyan mintha már nem is lennék különálló ember. Nem?
2009. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam születése előtt én se voltam az a típus, mint a többi anyuka, bár én nem öltöztem fiúsan, de mindig kirívó ruhákban jártam, vagányan, inkább kicsit punkosan. Érdekes, hogy amióta a fiam megszületett, inkább próbálok divatosan, szexisen öltözni, de azért néhány vagány stíluselem nálam is megmaradt. Különben rám is furcsán néznek az ilyen "szabvány" anyukák (nem sértésnek szántam, csak nem találtam rá jobb szót), amikor pl. látják a tetoválásomat, a piercingemet, vagy hasonlók. Engem nem izgat, én ilyen vagyok, miért kéne másnak lennem? Különben akkor sem néznek rám sokan jó szemmel, amikor nőcisen öltözöm, mert azt is túlzásnak tartják, hogy egy másfél éves kisfiú anyukája tűsarkúban és miniszoknyában jár. Na és? Nem nézhet ki mindenki ugyan úgy.
2009. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. szerintem meg pont az a jó ha egy anyuka szülés után is nő marad. igenis vegyen fel miniszoknyát és tűsarkút, én is szoktam :)
2009. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!