Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek van már gyereke és szeretne még 1-2 babát, de a férje, párja hallani sem akar róla?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos ez a helyzet. Ti hogyan dolgozzátok fel ezt a helyzetet? Én már tisztára belebetegedtem.
2012. febr. 14. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva van. Ő szeretne, én nem. Legalábbis most így érzem.


Egyedül vagyok itthon a picivel, segítségem nincs, a férjem sokat dolgozik, hétvégén is alig van itthon, nem is egy ezermester, és nem is házias, hogy olyankor néha egy picikét is, bármiben besegítene. Így nem bírnám, és nem akarnám, hogy a gyerek igya meg a levét, hogy ne legyen hozzá türelmem.

2012. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyermekem van és még úgy vágyom egy harmadikra. De a férjem nem szeretné, sokszor takarózik avval, hogy anyagiak miatt (mondjuk 100%-ban igaza van a mi esetünkben) bár látom rajta, hogy neki lelkileg is ez pont elég. Én könnyű helyzetben vagyok mert nem egy hanem kettő van, és meggyőzöm magam arról, hogy igaza van, tényleg nem fér bele nálunk a 3. De ahol csak egy van, ott nem tudom mit lehetne tenni. Én nagyon testvér párti vagyok. Hogy konkrétan tudjak neked is segíteni, ahhoz ismernem kellene a helyzeteteket. Mindenesetre ha nagyon nem akar, azért ne erőltesd, úgysem fogja elfogadni a gyermeket, ráadásul rá mehet a kapcsolatotok is. Bár ha te meg nagyon akarsz arra is. Próbáld félretenni a te érzéseid és úgy meghallani amit ő mond. Utána kérd meg, hogy ő is tegye félre és a te véleményedet is hallgassa meg (de nyitott füllel). Majd mindketten gondolkodjatok a hallottakon. És később térjetek vissza a témára. De ne húzzátok, mert rámentek. Próbáljatok meg dönteni. Nagyon nehéz a szívet az ésszel befolyásolni. És ez a férjedre is igaz lehet, ha ő szívvel nagyon nem akar.
2012. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy idővel változik a vélemény. Az első babánk koraszülött lett, nem kevés fizikai és anyagi áldozattal sikerült őt egy egészséges, normál újszülött szintjére hozni. Ekkor azt mondta, ő ennek még egyszer nem tesz ki. Aztán mégis. Sajnos őt a 23. héten elveszítettük... Ekkor ismét csak kijelentette, hogy nem... miattam. De érezte, hogy mennyire fontos ez nekem, így hamarosan belevágunk a vizsgálatokba és bízunk benne, hogy születik még kisbabánk.
2012. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk most született meg a második gyermekünk(december). Sokat gondolkodtunk, hogy mikor vállaljuk, menjek vissza dolgozni vagy maradjak itthon még 2-3évig. Végül is "bevállaltuk" a nagy most volt 2 így a GYED nem szakadt meg. Miután a pici megszületett a férjem mondta, hogy nem lesz harmadik! Nem sértődtem meg a kijelentésén. Boldog vagyok, hogy vannak gyermekeink, de tudom azt is, hogy hiányzik a másik fizetés.Amikor állapotos lettem azóta szinte megszűnt a magánélet(orvosi tiltásra), mióta megszültem azóta pedig folyamatos gyerekezésbe vagyok(hol a kicsit szoptatom,ringatom hol a nagyobbal foglalkozom, hogy ne legyen a kicsire féltékeny). Mondta is, hogy alig várja, hogy ismét legyen felesége.
2012. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!