Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS. Pénteken lesz a kislányom...

SOS. Pénteken lesz a kislányom farsangja és most derült ki, hogy "jó lenne" ha a szülők is beöltöznének. Mit tudnék gyorsban összedobni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Boszorkány? :)


Egy fekete ruha, kifested magad, meg a körmöd, és egy kalap. (akár te is megcsinálhatod egy sima fekete kartonból.:) Én tuti ezt csinálnám :D


Vagy pedig házisárkány lennék :DD

2012. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de most farsang időszaka van, ezért minden normálisabb turiban lehet kapni 1-2 ezerért jelmezeket. Szaladj el ha van nálatok turi és vedd meg a legolcsóbbat:)

Én is ma megyek, az egyik nagy lányomnak kell vennem valamit, ami lesz, annak fog beöltözni.

Sokáig magam varrtam a jelmezeket, de a mai árak mellett a hozzávalók is majdnem annyira jönnek ki mint a turis jelmezek, így meg dolgozni sem kell velük.

2012. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú én biztos nem öltöznék extrába. A párom egyszer papnak öltözött. Fekete ing+gatya és egy kis fehér papírdarabot dugott a gallérba. Olyan meggyőző volt, hogy többen megkérdezték, hogy a papok is nősülhetnek meg még később is ezzel zaklattak, hogy tényleg pap??? :D :D A jelmez egyszerű+olcsó és kis feltűnéssel járó volt. Ha megy a férjed akkor neki jó akár.

Én tavaly az ovis farsangon annyit tettem, hogy vettünk még korábban a H&M-ben egy cicafüles hajráfot és felvettem. Egyébként cica jelmezt is össze lehet dobni gyorsan. Fekete leggings, fekete póló (szűk) cicafark harisnyából és még fület is lehet kartonból csinálni.


Ha nekem be kellene öltözni akkor vagy cica lennék, vagy esetleg spanyol táncosnő (szoknya+magassarkú+kendő+blúz) vagy virágárus (hosszú szoknya+kalap+blúz+kosár+virág)

ennyi jutott eszembe hirtelen

2012. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg western kalapod? Turiban fillérekért hozzá lehet jutni. Farmergatyó, kockás ing, csizma, nyakba kendő, plusz a kalap. Egyszerű és nagyszerű.
2012. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Katica: Fekete szűk nadrág, fekete garbó, kartonból a szárnyak amit gumival fel lehet erősíteni a válladra, szeplő és piros orca
2012. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!