Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyha valaki teherbe esik...

Hogyha valaki teherbe esik akkor elvileg semmiféle váladék nem hagyja el a vaginát nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Elhagyhatja, akár meg is jöhet neki.
2012. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

De, mindössze csak a menstruációja nem jön meg. Illetve extrém, ritka esetekben még enyhe formában az is megjöhet, akár még a szülés előtti hónapokban is...


23/F

2012. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi köze a hüvelyváladéknak a terhességhez? Ha terhes leszel, nem tesznek be egy dugót a hüvelybemenethez, hogy most aztán semmi sehová:)


A nyákdugó lezárja a méhnyakat, de ettől még a hüvelyváladék jön megy:)

2012. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változó,hogy kinek lesz folyása és kinek nem.

A 16-20. héttől szokott bővebb folyás lenni,ami egészen a terhesség végéig kitart.

2012. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ovu utántól azonnal nagyon erős vizes folyásom volt, mintha bepisiltem volna:) azóta is tart.

34.hetes

2012. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a terhesség első heteiben nem volt semmi, szó szerint száraz volt a betét, bugyi.

Aztán újból lett, és most már a tisztasági betét is átázik, néha úgy érzem, hogy folyik, mintha menstruálnék.

Most vagyok 20 hetes.

Ez mind természetes, akkor kell orvoshoz rohanni, ha büdös, vagy véres, vagy mindkettő.

2012. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!