Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is kiveri a biztosítéko...

Másnál is kiveri a biztosítékot, ha babát (csicsás, rózsaszín, egyértelműen lányoknak gyártottat), barbit, énkicsipónimat, vagy bármi ilyen tipikusan csajos dolgot adnak DIREKT kisfiú keze ügyébe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, söt az sem, ha lányoknak autót, vonatot adnak.
2012. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tartom jónak, hogy lányos és fiús játékok vannak.

A fiúknak is meg kell tanulni a szépet szeretni, a rózsaszín babáknak való szín, javul a közérzetük tőle és vidámabbak. A 0-3 éveseknek pont a csicsás tetszik.

2012. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az nálam sem...de azért az nem tök ugyanaz...pl lány (és nő) hordhat szoknyát, de katonagatyát is, vezethet autót, stb, de egy fiú/pasi nem hordhat csipkés tütüt vagy nejlonharisnyát, legalábbis egyenes irányultságú férfi nem. Nem? :)

nem az zavar, ha egy fiú a bölcsiben-oviban talál ilyet, vagy a lánytesójánál, és játszik vele, hanem ha pl direkt neki szedik elő, ne adjisten vesznek lánycuccokat...

2012. jan. 25. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy probléma lenne. Mindenki azt ad a gyerekének amit akar. Ha a lányok játszhatnak autóval akkor a kisfiúk miért ne játszhatnának babával. Tényleg, ez legyen a legnagyobb problémád, hogy a más gyereke mivel játszik!
2012. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eleinte én is elcsodálkoztam, amikor a kislányom rikító rózsaszínű vödre volt a sláger a játszón- és leggyakrabban a fiúk kezében! És a babákat is megnézik. Miért is ne?

Jobban örülök, mintha durváskodnának!

2012. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem
2012. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem(különben 2 fiam van).
2012. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van egy unokahúgom aki 3 éves, ő ugye folyamatosan kapta a csillogós dolgokat. Van egy kisöccse aki 1,5 éves, és mivel azt látja hogy a nővére ezekkel játszik, ő is szereti a csillogós kis pónikat, még nagyon kicsi, szerintem semmi baj nincs ezzel.
2012. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha direkt és úgy, hogy a kisfiú nem akarja, az számomra is érthetetlen.

A nagyobbik fiam 5 éves, ovis. Legtöbbször a fiúkkal játszik, fiús játékokat. A múltkor az unokahúgának vettünk egy énkicsipónimat és megkérdeztem, hogy amúgy játszana-e vele. Nagyon tiltakozott, hogy neeeeeeeem, mert az lányos játék. Utána elmondtam neki, hogy az autók is elvileg fiús játékok, mégis milyen jókat szoktak autózni az unokahúgával. Na a vége az lett, hogy azóta már többször játszottak pónisat az unokahúgával :)

Tehát neki csak egy biztatás kellett, hogy HA AKAR, akkor nyugodtan játszhat vele, ne szégyellje. Persze az oviban szóba sem kerül az ilyesmi, mert ott egyből kicsúfolnák a pisztolyos, kardos, transformers robotos kisfiúk...


Ja és úgy örülök, hogy mindenki válasza 100%-os, pedig van ez is-az is. Olyan jó látni az ilyet, hogy nincsenek lepontozva azok, akiknek ellenkezik a véleménye! :)

2012. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!