Szép név a Lora?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mást választani.A férjem pedig nem tud vele kibékülni, viszont ötlete sincs.Nem tetszik neki sem a Szófia, sem pedig a Lilla vagy a Bianka.
2012. jan. 25. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És a Laura nem jöhet szóba?
2012. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig az a cél, hogy olyan nevet válasszatok, ami mindkettőtöknek egyformán tetszik.

Fogjatok egy utónév könyvet és lapozzátok együtt. Előbb-utóbb csak találtok valamit.

MI a 3. lányunkat várjuk, és nem egyszerű, így csináljuk mi is... :o)

2012. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt szerettem volna eredetileg, de nagyon tiltakozik az ellen is.

Két hetem van szülésig.Sajna nem tudtam, hogy pont a névválasztással lesz gondunk.

2012. jan. 25. 12:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Van könyvünk.Már többet bejelöltünk, de hiába.
2012. jan. 25. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
adjatok neki két nevet egyet te válassz egyet a párod, ha majd meglátjátok úgyis kiderül melyik illik rá jobban és akkor ez lesz az első neve. Mi a második fiunknál voltunk úgy hogy közel távol nem találtunk olyan tökéletest mint az első, úgyhogy a második olyan kényszernév lett hogy valamit csak adni kell. Most 4 hónapos a pici és nagyon megszoktuk megszerettük a nevét, és hát legtöbbször becézzük mindenfélének csak nem a nevén szólítjuk, a nagy már kikéri magának a hülye beceneveket:)
2012. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szép név! Nekem még nagyon tetszik a Linda és a Maja. Mostanában egyre ritkább a Linda név, a környezetemben is csak egy van. Nem egy tucatnév.
2012. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik, de nem csúnya név.
2012. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És egyet sem tud mondani, ami egy kicsit is tetszik neki? Ha ő nem javasol, akkor elég nehéz lesz választani. Akkor szerintem illene elfogadni a te döntésed, vagy pedig segítsen ő is javaslatokkal.
2012. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mik azok amiket bejelöltetek a könyvben? Azok miért nem jók?
2012. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért nem jó szerinte egyik sem, mert kislánynak sok aranyos nevet lehet találni, de mi lesz ha felnő?Utálni fogja a nevét, mert olyan babás.

Köszönöm a véleményeket, tanácsokat!Csak lesz valami.Remélem addig sem indulok a szülőszobára.

2012. jan. 25. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!