Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom nem ide való ez a...

Tudom nem ide való ez a kérdés de mitöl gyulladhatott be a torkom? Tegnap este még semmi jele se volt. Mit kéne enni vagy inni rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:

én mindig így vagyok...a torkod sok mindentől begyulladhat...elég 1 kis hideget innod vagy esetleg olyan légtérben lenni akinek 1 kis fertőzés van szintén a torkában...


inni teát mindenféleképpen mert gondolom szomjas vagy ne legyen túl meleg sem hideg,tehetsz bele 1 kis mézet...mézet is lehet próbálni


ha nem túl nagy a gáz akkor dokihoz nem kell vele menni,ha nagyon fáj akkor menj el ír 1 1*rű antibiotikumot 2-3 nap és jól lesz,de 1 kis Strepsitls is segíthet már...

2012. jan. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Este óta 1 órát aludtam. A sima méz fuj teába meg ilyesmibe csak a kiskanalat mártom bele. A doki nem nagyon az estem mert felír minden sz*rt még ami nem használ se. Streptilst szerintem nem ehetek. Amugy csak hétfön tudnék dokimhoz menni mert nem vagyok otthol.
2012. jan. 23. 07:14
 3/5 A kérdező kommentje:
De lehet páromtol kaptam el mert ö is beteg csütörtök óta és dokihoz sehogy se tudom elrángatni pedig lenne kikért elmennie. De nem. Olyan makacs....
2012. jan. 23. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:

én szerdán voltam....


kaptam Ospen antibiotikumot meg vettem hozzá stepsilst fertőtlenítés miatt péntekre el is múlt...maradt 1 kis nátha meg köhögés....gyógyszertárban is adnak rá vmit ha cukros vagy v vmi iylesmi..


1ébként a párodtól a legkönnyebb elkapni...puszi 1 légtérben alvás stb..

2012. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom elküldeni dokihoz szóval nem tudom mit csinálhatnék vele
2012. jan. 23. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!