Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Play-doh vagy Moon dough...

Play-doh vagy Moon dough gyurma? Melyik bírja tovább puhán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Play doh a szimpatikusabb. Ha jól van használva, minden használat után zárt dobozba rakod, nem szárad ki sokáig. Ha meg mégis, néhány csepp víz segít. A másik szétpotyog, ismerősömnél csupa színes homok a lakás.
2012. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám még az Auchanban kapható kik&rik gyurmát , puha, illatos, könnyű vele játszani, ez is színes és nem drága!!
2012. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ekunk is play-doh van es semmi gond vele. Ugy ahogy az elso valaszado irta sokaig birja zart dobozba de ha picit az ember bevizezi es beteszi a dobozba akkor maris gyurhato. A play-dohnal az sem okoz gondot ha eletleg megkostolya mert nincs benne semmi karos anyag> Sajnos az en ketevesemnel meg mindig elofordul, hogy gondol egyet es beleharap. :(
2012. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tovább a moon dough bírja (amiről az első ír az a moon sand, attól lesz homokos minden). A moon doug-al az a baj, hogy a gyerek nem nagyon tudja kiélni vele a kreativítását, mert csak a formákba lehet belenyomkodni. A play-doh, nagyon jó kis gyurma, nagyon szerettem. Az tény, hogy ha levegő éri kiszárad (nekem nem sikerült utána rendesen "feléleszteni"), de ettől függetlenül nagyon szuper. Sok jó szín van belőle és könnyű gyúrni.

A nagylányom viszont addig könyörgött amíg kapott moon sand-et szerintem ez sem olyan rossz. Igaz több felügyeletet igényel és kicsiknek használhatatlan, de pl ő mindig is imádott homokozni így nagyon jókat játszik vele.

2012. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Ezek szerint akkor valamit nem jól csinálok a play-doh-val, pedig vissza tesszük a dobozába játék után. Karácsony óta használja a lányom minden nap, de talán 1 szín van belőle ami jó puha most is, mert azt nemrég bontottuk fel.

Tulajdonképpen gyúrni tudja gyúrni, de a fagylaltkészítő géppel képtelenség azt a kemény gyurmát kinyomnia.


Az auchanosat feltétlenül kipróbálom :)

2012. jan. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!