Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl szép a gyermekem, mit tegyek?

Jadwiga kérdése:

Túl szép a gyermekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérem, ajánljon valaki valami irományt, ahol leírják, hogyan lehet ezt kezelni a későbbiekben! Nem akarom elrontani a lányt. Igaz, még csak fél éves, de már most tátott szájjal bámulja mindenki...

2012. jan. 16. 20:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem is komoly gondjaim lesznek később! :)

Sokszor az utcán megállítanak, hogy milyen gyönyörű a lányom, milyen formás, milyen bájos és hasonlók. :

Persze dagadok a büszkeségtől, de nem gondolom azt, hogy egy alig 10 hónapos gyereket úgy kéne nevelnem, hogy jaj, ha felnő, csodaszép lesz és akkor aztán mi lesz velünk?!

Nyugi, ha átlagosként és normálisan neveled, semmi gondod nem lesz a szépségével!

2012. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondják a 3 hónaposomra, hogy milyen tökéletes és, hogy gyönyörűek a vonásai, de már 1,5 hósan is mondták rá. :) Én csak annyit szoktam rá mondani, hogy jó volt az alapanyag :DDD De nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Amúgy meg tök természetes, hogy a sajátod szépnek látod, így van ezzel minden édesanya :)

Képet kérünk ::)

2012. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem teszek fel képet, mert nem érdekes, hogy most mennyire szép...

Hogy hogyan pózolhat egy fél éves? Ha nem velünk történne, én se hinném el. Eddig nem volt ilyen, de a nagynénje totál "elrontja". Úgy kezdődött, hogy ő tanítgatja mindenfélére... sajnos a kevésbé üdvös dolgokra is. Például megmutatta neki, hogy a vaku villanása után milyen a digitális gépen a fotó. Azóta ha a fényképezőgép előkerül, bevágja a legbájosabb mosolyát és telibe belenéz. Én sem értem, hogy ez hogy történhet fél évesen... Most akkor írjak fel egy kérdést: "Túl értelmes a kislányom, mit tegyek?!" haha

2012. jan. 16. 22:49
 24/30 anonim ***** válasza:
[link] Ez kép 3,5 hónaposan készült a fiamról.Szerintem irtó helyes,de nem gondolom,hogy ez feltétlen azt jelenti,hogy ő lesz a környék legjobb pasija.A kislányod is rengeteget változhat,ne indulj abból ki,hogy most milyen.Babának én is gyönyörű voltam....látnál most..:-)
2012. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy:)

Én el is hiszem Neked,hogy gyönyörű a kislányod,de sztem nem kéne ezen agyalnod:) Akkor most sok ezer anyuka ezen töprenghetne,mert nagyon-nagyon sok szép baba van!

Nekem ikreim vannak,fiúk. Az egyikük nem volt vmi szép egészen 2 hónapos koráig,aztán elkezdett formásodni. Most 11 hónapos és bizony az átlagosnál jobb képű:) A másik kicsi fiam születésétől gyönyörű,most pedig nagy loknis barna haja van és hatalmas zöld szeme. Mindehhez angyalarc. Sztem ő szebb egy picit a tesójánál,aki viszont pasisabb. De érdekes módon mégis a pasisabb fiam tetszik jobban több embernek. Szóval azt se felejtsd el,hogy ízlések és pofonok. Nem mkinek az az arc szép,ami mondjuk Neked. Így mint már leírták,elsősorban a Ti hozzáállásotokat kell megváltoztatni,nagyot fog koppani pl. kamaszkorában,amikor elszállva magától nem érti majd miért nem teszik mindenkinek.

2012. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi az offért!

De te dicsérted hogy ilyen meg olyan szép sőt túl szép.

Most meg mégse akarsz feltenni róla képet.Vajon miért?

2012. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen eszembe sem jutott soha. Pedig, most 11 hós a lányunk és születése óta idegenek megállítanak, h milyen szép, van aki szeretné csak kicsit megnézi.

Szerintem, h komolyan kérded annyit lehetsz, nem ajnározod, hanem természetesen kezeled aztán majd meglátod mennyire marad ilyen csodaszép. Ne inditsd pl babaszépség versenyen.


Aki feltette a babáját üzenem, hogy nagyon arányos, igazi huncut baba.

2012. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Hé.

Az alcímben említett "mindenki"-ben én is benne vagyok, de komolyan mondom, nekem annyira nem is tetszik a lányom, mint amennyire mások el vannak tőle ájulva. Mondom, nem az a kérdés, hogy szép-e, hanem: ha szép marad, hogyan kell majd vele bánni. De jöttek értelmes válaszok, amiket köszönök. Aki felrakta a fotót, annak a gyermeke nekem nagyon tetszik!!!

2012. jan. 17. 17:26
 29/30 anonim válasza:
neveld természetesen mert ha nem egós lesz
2012. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdezőnek is és a 15 26-nak is!Láttátok az első kommentet is?Ezt mondja rá mindenki!De ez változhat:-)a lényeg,hogy egészséges a többit meg majd meglátjuk!
2012. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!