Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyeden vagyok, hol találok...

Gyeden vagyok, hol találok tanfolyamokat?

Figyelt kérdés
Esetleg olyat amivel késöbb dolgozni is tudok...........
2009. máj. 26. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét adatok nélkül nehéz tanácsot adni. Gyanítom, hogy ingyenes tanfolyamot nem igazán találsz. A Munkaügyi Központok által szervezett tanfolyamokra is csak munkanélküliként lehet bejutni, úgy sem egyszerű. Számtalan oktatás szervező cég van az országban, köztük jobbak és rosszabbak is. Azok kínálatából lehet választani, függvényében annak, hogy mennyi pénzt tudsz rászánni, mi érdekel, mi az eredeti végzettséged stb. Mérlegképes könyvelő vagy valami számítástechnikával kapcsolatos képzés lehet olyan ami érdemes lehet, és a későbbiekben akár otthonról is lehet vele dolgozni.
2009. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a könyvelő szakmát nem feltétlen ajánlom,bár ez attól is függ hogy hol laksz.Ha nincs ismeretséged,akkor gyakorlat hiányában senki nem fog alkalmazni,a másik meg hogy folyamatosan továbbképzésekre kell menni,hogy naprakész legyél,ez is pénzbe kerül.
2009. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.efeb.hu

Itt gyeden ill.gyesen lévő kismamák a tanfolyam árából 50% kedvezményt kapnak.Szeptemberben itt megyek angolra.Nem tudom,hol laksz,van -e nekik arrafelé is tanfolyamak.

2009. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.kotk.hu
2009. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,már böngészem....:)
2009. máj. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!