Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Van egy hat...

Te mit tennél? Van egy hat éves fiam/a mamával vettünk közösen egy lakást az Ő nevére/ de én soha nem éltem ott, de mindennap ott voltam havonta 3-4 szer ott aludtam.

Figyelt kérdés
Most jött egy új barát és lassan már be sem mehetek, mindent megtesz, hogy a fiamat is nehezebben lássam, azt is úgy ha elhozom.A lakást is úgy kezeli,hogy nekem semmi közöm hozzá...
2012. jan. 13. 20:03
 1/8 alaszka ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem a kérdést...lehet hogy egyedül vagyok vele. De kérlek picit érthetőbben fejtsd ki.
2012. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tiéd is a lakás hogyhogy nem élsz benne?
2012. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem pontosan én sem a dolgokat. Vettetek egy lakást közösen a mamával (anyukád vagy nagymamád?), és ki nevére? A gyerekére, vagy a mamáéra?

Ha jól veszem ki, akkor a mama neveli a 6 éves fiadat. Te minden nap ott voltál a lakásban, de nem laktál ott, csak havonta 3-4szer ott aludtál. Akkor hol laktál, és miért nem veled van a kisfiú? Ha közösen vettétek a lakást, akkor miért nem élsz/éltél ott?


Most van egy pasija a mamának, és megpróbál kisemmizni a lakásból, nem is mehetsz oda. De miért? Kitiltottak? Mivel indokolják? Valamit tenned kellett azért, hogy így megváltozzon a véleménye rólad. Ha eddig jó volt a viszonyotok, akkor egy új pasi miatt nem fog ennyire megváltozni. Próbáltál már leülni vele beszélni, hogy mi történt, amiért neheztel rád? Mert valami baja van veled, az biztos.


Be tudod bizonyítani, hogy te is adtál pénzt a lakásvásárlásba? Ha nem, akkor nem sokat tehetsz, a lakás névre írásakor kellett volna gondolkodni, hogy haszonélvezőként szerepelj a tulajdonlapon, mivel te is fizettél a lakásba...

2012. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukával vettek közösen lakást a gyerek nevére.

Nem?

2012. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a mama neveli a gyermeket? Ezt nem igazán értem!
2012. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kifejtenéd bővebben?
2012. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a mama szó elég zavaros, de apuka írja, hogy az anyukával vettek közösen egy lakást de a gyerek nevére.

Asszem...

2012. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vettek a gyerek anyjával egy közös lakást az anyuka nevére...

Én így értettem.

Nos, akkor ha nincs sehol semmi nyoma, hogy van valami közöd a lakáshoz, akkor ennyi. :(

Láthatod a gyereket, de el kell hoznod, a lakásnak meg ints búcsút. :(

2012. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!