Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyivel idővel jelentkezt...

Ti mennyivel idővel jelentkeztetek előbb?

Figyelt kérdés
Marcius elejen kell vissza menyek dolgozzni,es jovoheten szerdan megyek valamelyik bolcsibe bejelentkezni.Eddig azert nem mentem mert ugy volt hogy itthon maradok a kicsivel,de maskepp alakult.Egyik baratnom azt mondta hogy felevel korabban be kell jelentkezni,es nekunk biztos nem lesz hely.Attol en meg megyek erdeklodni.
2012. jan. 6. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
a kislányom 4 hónapos volt mikorjeleztem hogy 20 hónaposan vinném,ő volt az utolsó helyen,épp befért. Volt felírva olyan gyerek aki meg sem született (kiirás dátuma volt felírva) szóval szurkolok hogy még legyen
2012. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy is nehéz bekerülni a bölcsibe, hát még így, év közben. Nekem volt olyan hely, ahol pl. közölték, hogy vagy beíratom szeptembertől (akkor lesz 1,5 éves), vagy ne is álmodjak róla. Februári a lányom, akkor akartam majd beadni. Így nekünk marad a magán bölcsi, mert én nem adom be szeptembertől.
2012. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónaposan írattam be, a héten szóltak, hogy mehet, most 2 éves. Próbáld meg, lehet, hogy épp felszabadult egy hely, de alapvetően nehéz bekerülni bölcsibe.
2012. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vegul ma beszeltem telefonon a bolcsode vezetojevel....es azt mondtak irjak egy kerest es holnap vigyem be.De nem biztos lesz hely.Attol tartok,hogy ha lesz is akkor mar nem lesz ido beszoktatni.Picit felek,hogy csak ugy egybol visszem es ott is kell hagyjam akkor ami lesz.
2012. jan. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!